ALINİK İPHONE5 ANDROİD (REPLİKA)

• 11 Eylül 2013
  • 2062 Okunma
  • 15 Cevap

1. cihazin renginin beyaz olursa iyi olur . .
    cihazi nakitte alabilirim takasda yapabiliriz
    elimde tertemiz bi lumia 820 var
    isterseniz burdan isterseniz pm den iletisim kurabilirsiniz ve sizden ricam dngeli teklifler yapmaniz sifiri belirli bi mevlada olan replika telefona dunya kadar para istemeyin herkes neyin ne oldugunu biliyor
    saygilar
    iyi forumlar

Yazan: by_die_
  2. hic bulasma kardes o telefonlara derim pisman olursun helede 820 yle filan takas ediceksen hoc etme biri orjinal digeri replika

3. Bende var replika iphone 5 430 a aldim 2 ay once kac para verirsin

4. Replika telefon sakın diyeyim alma, pişman olursun.

5. ara goruselim yada bi msj at . . dostlar cihazi zevk olsun diye almiyorum sadece ios 7 cikayor cihazin yazilimiyla ugrasacam
    ---
    05354730088

6. Bu replika ama yani nasil diim android yuklu ios yuklu deil sen nasil yazilimiyla ugrascan

7. dostum onun icinde simdi ios 6 ara yuzu ver bende heves ettim elimden geldigi kadar ya s4 yada ios 7 benzetmeye calisacam bilmem anlatabildim mi kalkip ona ios yukleyemem . . sen fiyati ve rengini solersen sevinirim

8. 250 ye satarim

9. Dostum bundan onceki arkadasada 200 yazmissin kafanda once bi fiyat belirle istersen neyse o fiyata bana gelmez.

10. o farkli cihaz bu farkli cihaz onu satiim sana 200 e istersen

11. Rengi nedir dostum
    ---
    Gunceldir
    ---
    gunceldir !

12. Arkadaşım Iphone Replikaları Geç Bende Satıyorum ama Düşünürsen Samsung Galaxy s3, s4, veya note2 Düşünebilirsin. Iphone istersen onuda Veririm ama Bana Sorarsan Samsung Derim. Şöyle Özetleyeyim ve aşağıda Kendi yüklediğim resim linkini paylaşıyorum resimlere bakarsan ekran özelliklerine kadar görürsün. Aramaktan veya mesaj göndermekten lütfen çekinmeyin.

http://www.dosya.tc/server14/OkDTNf/ngGalaxyS3GalaxyS4GalaxyNote2Resimlerim.rar.html

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 470 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
    ( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
    Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

inşallah Yardımcı olabilmişimdir

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com

13. aradım ama telefonun kapalıı . . samsungun orjinalinden kacıyorum replikasınımı alacam ip5 sadece kasası için alıyorum bi de ugrasmakk istiyorum o kadar telefonum bana yetıyor ikinci telefon olarak kullanılacak

14. Telefon ile Görüşüldü

15. fiyat uygun belirtildi cvp bekleniyor.

16. Onur kardesim ben alayım sendeki android i5'i mesaj attım dönersen sevinirim.

Yüklüyor...
22/09/2018 - 20:30