ALINİK İPHONE5 ANDROİD (REPLİKA)

Sponsorlu Bağlantılar

by_die_

Üye
    Konu Sahibi
ALINİK İPHONE5 ANDROİD (REPLİKA)
cihazin renginin beyaz olursa iyi olur . .
cihazi nakitte alabilirim takasda yapabiliriz
elimde tertemiz bi lumia 820 var
isterseniz burdan isterseniz pm den iletisim kurabilirsiniz ve sizden ricam dngeli teklifler yapmaniz sifiri belirli bi mevlada olan replika telefona dunya kadar para istemeyin herkes neyin ne oldugunu biliyor
saygilar
iyi forumlar

Samet.25

hic bulasma kardes o telefonlara derim pisman olursun helede 820 yle filan takas ediceksen hoc etme biri orjinal digeri replika

onur1349

Üye
Bende var replika iphone 5 430 a aldim 2 ay once kac para verirsin

mkyb

mkyb

Üye
Replika telefon sakın diyeyim alma, pişman olursun.

by_die_

Üye
    Konu Sahibi
ara goruselim yada bi msj at . . dostlar cihazi zevk olsun diye almiyorum sadece ios 7 cikayor cihazin yazilimiyla ugrasacam05354730088

onur1349

Üye
Bu replika ama yani nasil diim android yuklu ios yuklu deil sen nasil yazilimiyla ugrascan

by_die_

Üye
    Konu Sahibi
Bu replika ama yani nasil diim android yuklu ios yuklu deil sen nasil yazilimiyla ugrascan

dostum onun icinde simdi ios 6 ara yuzu ver bende heves ettim elimden geldigi kadar ya s4 yada ios 7 benzetmeye calisacam bilmem anlatabildim mi kalkip ona ios yukleyemem . . sen fiyati ve rengini solersen sevinirim

onur1349

Üye
250 ye satarim

onur1349

Üye
o farkli cihaz bu farkli cihaz onu satiim sana 200 e istersen

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Arkadaşım Iphone Replikaları Geç Bende Satıyorum ama Düşünürsen Samsung Galaxy s3, s4, veya note2 Düşünebilirsin. Iphone istersen onuda Veririm ama Bana Sorarsan Samsung Derim. Şöyle Özetleyeyim ve aşağıda Kendi yüklediğim resim linkini paylaşıyorum resimlere bakarsan ekran özelliklerine kadar görürsün. Aramaktan veya mesaj göndermekten lütfen çekinmeyin.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

inşallah Yardımcı olabilmişimdir

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

by_die_

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Iphone Replikaları Geç Bende Satıyorum ama Düşünürsen Samsung Galaxy s3, s4, veya note2 Düşünebilirsin. Iphone istersen onuda Veririm ama Bana Sorarsan Samsung Derim. Şöyle Özetleyeyim ve aşağıda Kendi yüklediğim resim linkini paylaşıyorum resimlere bakarsan ekran özelliklerine kadar görürsün. Aramaktan veya mesaj göndermekten lütfen çekinmeyin.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

inşallah Yardımcı olabilmişimdir

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]
aradım ama telefonun kapalıı . . samsungun orjinalinden kacıyorum replikasınımı alacam ip5 sadece kasası için alıyorum bi de ugrasmakk istiyorum o kadar telefonum bana yetıyor ikinci telefon olarak kullanılacak

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Telefon ile Görüşüldü

Young_leon

Üye
Onur kardesim ben alayım sendeki android i5'i mesaj attım dönersen sevinirim.