Alan adı aldıktan sonra tüm hazır site kurulan sitelerden siteme bir şeyler ekleyebilir miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Alan adı aldıktan sonra tüm hazır site kurulan sitelerden siteme bir şeyler ekleyebilir miyim ?
Bildiğiniz gibi artık site yapmak için " hazır site " olayı var. Farklı farklı siteler var. Hepsi size şablon sunuyor. Düzenliyorsunuz ve yayınlıyorsunuz. Fakat ben bunu değil de gerçek bir site yapmak istiyorum. Fakat bu sitelerdeki şablonları eklentileri kullanarak.

Ben bir alan adı aldım diyelim ( ) bu alan adını aldıktan sonra çeşitli siteleri bu alan adına bağlayarak eklentiler ekleyebilir miyim ? Yoksa eklentileri indirip ftp'den mi yüklemek zorundayım ?

Soru gayet açık :)

TurboCall

TurboCall

Üye
web sitesi örneğin smf forum biçimimi olucak yoksa xenforamı mybb mi ? web sitesini bir siteye bağlıyarak içerik ekleyemezsin, ama o içeriği indirip sitenin örneğin header kısmına ekleme yapabilirsin görsel ++++ link olarak eklersin resimle hemen örnek veriyim.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
web sitesi örneğin smf forum biçimimi olucak yoksa xenforamı mybb mi ? web sitesini bir siteye bağlıyarak içerik ekleyemezsin, ama o içeriği indirip sitenin örneğin header kısmına ekleme yapabilirsin görsel ++++ link olarak eklersin resimle hemen örnek veriyim.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
wordpress ana dizinde kurulu. mybb forum kullanacağım. site ana sayfa : " " ise " " olarak yapacağım . sonrasında onu ana dizinde kurulu olan wordpress'e beni olarak "forum " ekleyeceğim.