Akıllı Tahta

• 7 Mart 2013
  • 2147 Okunma
  • 63 Cevap

1. Okullarda bulunan tahtalar hakkında görüşleriniz nedir ?

Yazan: Akıncı
  2. çok sevmedim

3. niye

4. film izleme dışında gereksiz

5. nötrüm

6. Bi yararını görmedik çok masraflı ve ondan önce yapılabilecek çok şay var gibi

7. sınırlama yapmasalar çok işe yararda sınırlama yapınca çok işe yaramıyo

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  8. Oldukça yararlı çünkü yeri geliyor ordan soru çözüyoruz ve arada bir müzik veya film güzel oluyor. Ama bunun yerine daha kullanışlı şeyler yapılabilirdi

9. bencede ama teknoloji teknolojidir :D

10. di mi hiç yoktan iyidir :D

11. eskiden projektörlerin fanları ile çekmekten bıktım en azından kullanmak daha kolay

12. Ben geçen sene mersinin en iyi denilen devlet ilkokulundaydım ama bizde onlardan yoktu oysa ki her sene 50 tl alıyorlardı 3000 öğrenciden hesaplarsak çok uçuk rakamlar çıkıyor ve hiç birşey yenilenmezdi :)

13. Bizdenden isterlerdi ama alınnan makinalar ne kadar kaliteli tartışılır

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

14. Hiç yoktan iyidir :)

15. Bizde o tahtada yok .p kıymetini bilin :d:

16. nerde okuyosun?

17. Ankara dışı sanırım

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

18. Gayet iyi oldu. Geometride derste toplam 10-15 soru çözerken şimdi 35-40 soru cozuyoruz.

19. :oha: biz kaynatiyoruz :D

Bilişim Profesörü ve .caner. bunu beğendi.
  20. Aynen bi sayisalci olarak surekli soru yaz sonra coz olmuyordu simdi yayinlar taratilmis sekilde karsimizda fizikte 9 soru yapardik bi derste sekil cizecez diye simdi 2 3 test yapar olduk sonra derste bi terim takildi mesala ozellikle kimyada ac google amca derdini gidersin matematikten bahsetmiyorum bile teknoloji iyi yonde kullanildimi teknoloji oluyor yoksa oyuncak haline geliyor
    Ve sunumlarda bilgisayar olan bi sinifa gitmeden kendi sinifimizda rahat rahat sunun yapabiliyoruz ayni sey kinferans salonu icinde gecerli ha yeri geliyor film de izliyoruz yeri geliyor sanal deneyde yapiyoruz tenefuslerde sarkida dinliyoruz Karaman da fiber internetin olmasida cok guzel oluyor gayet hizli ve stabil bizim mudur disiplinlidir ve gercek bi egitimci bu yuzden boyle rahatlikla izin veriyorlar cunku yanlis hareket yapanin cezasi agir af yok direk disiplinlik

Yüklüyor...
19/09/2018 - 18:38