Akıllı Tahta

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Akıllı Tahta
Okullarda bulunan tahtalar hakkında görüşleriniz nedir ?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
çok sevmedim

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
film izleme dışında gereksiz

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
nötrüm

ka_za

ka_za

Üye
Bi yararını görmedik çok masraflı ve ondan önce yapılabilecek çok şay var gibi

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
sınırlama yapmasalar çok işe yararda sınırlama yapınca çok işe yaramıyo

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Oldukça yararlı çünkü yeri geliyor ordan soru çözüyoruz ve arada bir müzik veya film güzel oluyor. Ama bunun yerine daha kullanışlı şeyler yapılabilirdi

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

eskiden projektörlerin fanları ile çekmekten bıktım en azından kullanmak daha kolay
Ben geçen sene mersinin en iyi denilen devlet ilkokulundaydım ama bizde onlardan yoktu oysa ki her sene 50 tl alıyorlardı 3000 öğrenciden hesaplarsak çok uçuk rakamlar çıkıyor ve hiç birşey yenilenmezdi :)

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Bizdenden isterlerdi ama alınnan makinalar ne kadar kaliteli tartışılır

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Turan

Turan

Üye
Bizde o tahtada yok .p kıymetini bilin :d:

• Beğen
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
nerde okuyosun?

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Ankara dışı sanırım

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Türe

Türe

Üye
Gayet iyi oldu. Geometride derste toplam 10-15 soru çözerken şimdi 35-40 soru cozuyoruz.

ozakin70

ozakin70

Üye
Gayet iyi oldu. Geometride derste toplam 10-15 soru çözerken şimdi 35-40 soru cozuyoruz.

Aynen bi sayisalci olarak surekli soru yaz sonra coz olmuyordu simdi yayinlar taratilmis sekilde karsimizda fizikte 9 soru yapardik bi derste sekil cizecez diye simdi 2 3 test yapar olduk sonra derste bi terim takildi mesala ozellikle kimyada ac google amca derdini gidersin matematikten bahsetmiyorum bile teknoloji iyi yonde kullanildimi teknoloji oluyor yoksa oyuncak haline geliyor
Ve sunumlarda bilgisayar olan bi sinifa gitmeden kendi sinifimizda rahat rahat sunun yapabiliyoruz ayni sey kinferans salonu icinde gecerli ha yeri geliyor film de izliyoruz yeri geliyor sanal deneyde yapiyoruz tenefuslerde sarkida dinliyoruz Karaman da fiber internetin olmasida cok guzel oluyor gayet hizli ve stabil bizim mudur disiplinlidir ve gercek bi egitimci bu yuzden boyle rahatlikla izin veriyorlar cunku yanlis hareket yapanin cezasi agir af yok direk disiplinlik

• Beğen