Ainol Novo Serisi Tabletler Için Cm-aokp-pa-custom Ve Orjinal Romlar

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben telefon ile tablet arası bluetooth alisverisi yapamıyorum.küçük dosyalar sorun olmuyor 1-2mb falan ama büyük dosyalarda bağlantı kopuyor gonderme iptal oldu falan diyor :zzz:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet cmod ta var öyle aslında sorun cmod ta değil combility yani uyumluluk dosyalarında kaç sefer bildirdim uyumluluk dosyalarını yapan geliştiriceye kayıtları gönder deyip durdu gönderdim ses çıkmadı dediğim gibi bluettot ile kamera sorunlu ve arayüzün % 40 hala ingilizce iyice uyuz oldum bende yüklemedim çok rom denedim abartısız söylüyorum 30 35 tane yüklemişimdir en sonunda bunu uygun buldum şimdi araştırıyorum rom nasıl yapılır doha doğrusu rom nasıl imzalanır idye düzenlemesi kolay çünkü imzalama olayını bulursam bende yapacam bir tane hazır kur kullan misali

• Beğen
Tepkiler: Dede

celalcaner

Üye
google uygulamaları bir türlü yüklenemedi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hatalı indirme yani indirme yarım kalmış olmasın gapps sağlam sorun yok

hllcrk

Üye
hocam eyvallah güzel paylaşım olmuş ancak venus 7 rom arıyorum nerden bulabilirim. bir onu vermemişsin :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
venüs mars spark vs vs bunlar yeni çıktı bir kaç rom var ekleyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Dede
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şuna bir bak istersen

Polymath

Polymath

Üye
yeni sürüm çıktı

Teşekkür ettik abi. Önceki sürümün 1.3 compu crystalımde calısmadı ne yaptısysam. umarım yeni sürümle beraber compuda sorunsuz çalışır. Senden rica etsem foruma crystal green camera compu varsa eklermisin onudaYeni romu atmaya calısıyoruz guzel fakat tabletın kendı boot menusunden wıpelerı yapıyorum eskı sürümü sılmıyor yıne cm modda acılıyor. Ne yapabılırım ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
orjinal recovery ile wipeleri yap twrp ile romları yükle konuda yazıyor yükleme işlemi

Polymath

Polymath

Üye
orjinal recovery ile wipeleri yap twrp ile romları yükle konuda yazıyor yükleme işlemi

Zaten orjinalle yaptığım halde wipeler olmuyor. Bende Trwp ile yaptım. Neyse hallettim..

Burdan son sürüm cm yükleyecek arkadaşlara seslenıyorum. Sakın yuklemeyın. Rom çok hatalı.. Sarj olarak daha az gittiğini düşünüyorum. Tablette birşeye tıklıyorsunuz mesela facede beğen butonuna. O google play uygulamasını açıyor. Tablet bağımsız çalışıyor resmen.. Özellikle klavyede silmeye basıyorsunuz harf filan algılıyor. Deli etti yani.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Romlar güncellendi

Polymath

Polymath

Üye
Romlar güncellendi

Yeni romların gelmesiyle artık rom atarken yeni dosyalarında eklenmesine sebep oldu. O dosyalar olmayınca rom atılamıyor. Crystal için söylüyorum, Factory-Reset, Singleuser dosyalarıda gerekiyor...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ok Onları eklerim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
romlar yenilendi

Polymath

Polymath

Üye
Yeni romların gelmesiyle artık rom atarken yeni dosyalarında eklenmesine sebep oldu. O dosyalar olmayınca rom atılamıyor. Crystal için söylüyorum, Factory-Reset, Singleuser dosyalarıda gerekiyor...
Bu dediklerimi eklememissin. Crystale rom atmak isteyenler husranau ugrayacaklar :)

_MeRKeZ_

Üye
Merhaba arkadaslar

Konu icin tesekkurler. Ainol 7 Fire tablet sahibiyim. Urun 4.2.1 surumuyle geldi. Hem cinli uygulamalardan kurtulmak hem de Google play`deki uygulamalarin onemli bir kisminda yasadigim uyumsuzluk sorununu cozmek istiyorum. Bunun icin hangi surumu yuklememi tavsiye edersiniz? Bu konunun haricinde tablet kullanimiyla ve tavsiye edebileceginiz uygulamalarla ilgili neler tavsiye edersiniz?

Tesekkurler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tabletin tm mi qm mi ona göre bu linkten seçip indir orjinal olanın çinsiz ve rootlu olan custom romdur güzel özellikler eklenmiş

• Feiyu Kernel 0930
  • Rooted
  • GAPPS
  • US branding (to fix Google Play and Currency issues.)
  • 161 MB Footprint
  • Nexus 7 Fingerprint
  • Deodexed
  • Default Language: English (US)
  • Chinese apps deleted
  • Guided first time
  • gTalk video chat
  • adhoc support.
  • USB Host Support
  • 3G Dongle Support
  • ADB Root
  • Bluetooth Support
  • Full Dictionary in Latin IME
  • Full Screen Support
  • WPA Supplicant Update - Fast Auth DHCP enabled

_MeRKeZ_

Üye
NP surumleri icin indirme linki yok mu hocam?

Üst Alt