Ahlat Nedir ? - Ahlat Nerde Yetişir ? - Ahlat' ın Faydaları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fly cat

fly cat

Üye
    Konu Sahibi
ahlat, ahlatın faydaları, ahlat nerede yetişir, ahlat neye iyi gelir, ahlat nedir, yaban armudu, yaban armutu nedir, yaban armutu neye iyi gelir, yaban armutu nerede yetişir, yaban armutunun faydaları

Ahlat kendi kendi yetişen bir bitki türüdür. Ahlat bitkisi her bölge de yetişebilir. Dikenli bir ağaç olan ahlat, diğer adı ile yaban armutu siyah ya da beyaz renklidir. Ahlatın meyvesi faydalıdır. Meyvesini aç karnınına tüketmek zararlıdır. Faydaları ise;

- Meyveleri, ishal keser
- Zehirli hayvan sokmalarında da filizleri dövülüp, konur
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt