Aha Simdi Ayvayı yedim Dediğiniz An ?

Sponsorlu Bağlantılar

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Aha Simdi Ayvayı yedim Dediğiniz An ?
Varmi öyle Bi aniniz :gul: Benim Var Anlatayim Altimda Citroen c4 Aksam Koptum Geziyorum Yanimda Arkadas Tam Eve Varmisken Arkadas Dedi Bi Tur Daha Atalim Tamam Dedim Atmaz Olaydim Bi Baktim karsidan Polisler Arabalari Durduruyo Ehliyette Yok :tebessüm: Kalbimin Atisi Tavan Yapti Aynen Aha simdi ayvayı Yedim dedim neyse iyi polise denk geldik kurtuldum :gul:

by*cambaz

Üye
sınıfı kapısı kapalıydı hoca da yoktu ben de koşup hızlıca kapıya tekme attım kapının arkasında da hoca varmış hoca düşmüstü 2 gün önce oldu 3 buçuk attım ama :d: :d:

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
__xXx__

__xXx__

Üye
derse girecektim hoca ile beraber arkadaşlar kapının kolunu yukarı kaldırdı ska maksatlı hocada iri yarı adamsın ben kola basarim sen omuzla açsın salaklar dedi omuz attığım gibi kapı montaj yerlerinden söküldü ışte o zaman ilk defa kendimden cüsse olarak ufak birinden korkmuştum

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
derse girecektim hoca ile beraber arkadaşlar kapının kolunu yukarı kaldırdı ska maksatlı hocada iri yarı adamsın ben kola basarim sen omuzla açsın salaklar dedi omuz attığım gibi kapı montaj yerlerinden söküldü ışte o zaman ilk defa kendimden cüsse olarak ufak birinden korkmuştum

ilginçmis :tebessüm:

aslankaplants

aslankaplants

Üye

ben uğraşsam yapamam
ilginç

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Tam yere düşüyorum ki rüyaymış :hmmm

ONER-1997

ONER-1997

Üye
babamın e okul notlarıma bakması :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
askerdeyken komutanın beni cep telefonuy konuşurken dakikalardır izlediğini fark ettiğim an

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Uygunsuz sitelerde gezerken kapının çalması, o an bilgisayara normalin 8 katı klavye ve fare komutu verdiğin için donması, fişini çeksen bile laptop olduğu için kapanmaması, ekranı aşağı indirirsin neyse de sesleri kapatamamak, bilgisayardan bağıra bağıra kadın sesleri gelmesi, laptop pili vida ile takılı olduğu için çıkaramamak ve tüm bu kargaşa esnasında kapıyı tıklayan kişinin kapıyı açması...

otostopçu

otostopçu

Üye
Uygunsuz sitelerde gezerken kapının çalması, o an bilgisayara normalin 8 katı klavye ve fare komutu verdiğin için donması, fişini çeksen bile laptop olduğu için kapanmaması, ekranı aşağı indirirsin neyse de sesleri kapatamamak, bilgisayardan bağıra bağıra kadın sesleri gelmesi, laptop pili vida ile takılı olduğu için çıkaramamak ve tüm bu kargaşa esnasında kapıyı tıklayan kişinin kapıyı açması...

:ah

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
4 yıl önce Van'da ilk kez ayvayı yemiştim.

Çok sert bir meyve :(

Heroata

Heroata

Üye
Gizlice bilgisayarı açtığım an annemin ya da babamın kapıyı açtığı an! Bi de o anda pc ye yüklenirsin normalden 10 kat asılırsın ve o anda hatalar verir ve anında arkadan kapatırsın ve bi bakarsın odanın kapısında biri var :D

BeratShark

BeratShark

Üye
babamın beni oyun oynarken gördüğü an

Üst Alt