Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
bende katıldım pissed26 adıyla :)

burakcan42

Üye
beyler bayaa hızlısınız maşallah :D

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Son 1 kişilik yer kaldı :)

emz

emz

Üye
Ben dün gece girdim yazmayı unuttum :D
EMZry oradaki isim.
Yavaştan gelişirim bende artık :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun acil biçimde diğer platformlara da çıkması gerek ki kullanıcı sayısı artsın. İyi reklamla çok güzel yerlere gelebilir oyun. Clash of Clanstan çok daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve emz
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
İttifak maalesef doldu. Bazı arkadaşlar hiç oynamıyor, yerinde sayıyor.

burakcan42

Üye
bence onları hızlıca atalım yenileri gelsin hemen. yoksa sonra toparlayamıyoruz.

efege

Üye
Oyunun acil biçimde diğer platformlara da çıkması gerek ki kullanıcı sayısı artsın. İyi reklamla çok güzel yerlere gelebilir oyun. Clash of Clanstan çok daha iyi
Diğer platformdaki bizimle oynayamıyor yalnız

est90

Üye
Bu klanların ne işe yaradığını çözemedim hala clash of clans daki gibi asker bağışlayamıyoruz sohbetde yok ??

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu klanların ne işe yaradığını çözemedim hala clash of clans daki gibi asker bağışlayamıyoruz sohbetde yok ??
Şu an sadece sıralamalar var. İleride ne olur bilinmez.

pissed26

pissed26

Üye
Hızlı gelişme taktikleri verseniz arkadaşlar mesela sol üst köşedeki kral taç sayısı hala 0 bende nasıl kasarız onu

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Hızlı gelişme taktikleri verseniz arkadaşlar mesela sol üst köşedeki kral taç sayısı hala 0 bende nasıl kasarız onu
O yüzden ilerleyemiyoruz zaten :) Sol alttan çapraz kılıçlara tıklayıp, FIND OPPONENTS deyip saldırmanız gerekiyor.

emz

emz

Üye
O yüzden ilerleyemiyoruz zaten :) Sol alttan çapraz kılıçlara tıklayıp, FIND OPPONENTS deyip saldırmanız gerekiyor.

Abi bendeki en büyük sıkıntı mobil 128kb/sn hız ile bağlanıyorum kafasına göre bazen savaştan atıyor, bazen hiç oyuna girmiyor. Sabah beri iki kez şarj ettim oyuna giricem diye uğraşırken. Onun dışında iyi kasıyorum:S

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Abi bendeki en büyük sıkıntı mobil 128kb/sn hız ile bağlanıyorum kafasına göre bazen savaştan atıyor, bazen hiç oyuna girmiyor. Sabah beri iki kez şarj ettim oyuna giricem diye uğraşırken. Onun dışında iyi kasıyorum:S

Maalesef internet gittiği an oyun da gidiyor :(

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Beyler canlansak çok iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
bozokluht

bozokluht

Üye
Birilerini atarsanız İttifak'a girebilirim :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Gelecek olup da sürekli oynayacak olan varsa söylesin.

Üst Alt