Ağaç Kestirmek İstiyorum Acaba Nereden Kestirebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Ağaç Kestirmek İstiyorum Acaba Nereden Kestirebilirim
Evin önünde ağaç var arkadaşlar baya büyük bunu orman işleri keser mi arayıp randevu alsam. Yada sizin bildiğiniz bi numara var mı?

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Ağacın kesilmesini neden istiyorsun? Bir ağaç kolay yetişmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ağacı kesme sadece dallarınını biraz aldır eve göner girmesinimi engelleiyo mesela sadece o kısmı aldır

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ne ağacı? Bedava oksijen arkadaş kesme bence

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Her zaman doğaya zarar veriyoruz. Bunu konuyu açan arkadaş için demiyorum. Belki o haklı bir sebepten dolayı öyle düşünüyordur ama insanlık olarak doğayı sürekli kirletiyoruz , zarar veriyoruz. Biz insanlar doğaya aykırıyız.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2502601
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Her zaman doğaya zarar veriyoruz. Bunu konuyu açan arkadaş için demiyorum. Belki o haklı bir sebepten dolayı öyle düşünüyordur ama insanlık olarak doğayı sürekli kirletiyoruz , zarar veriyoruz. Biz insanlar doğaya aykırıyız.
O Kadar Düşünceli İseniz Özel Araba Almayacaksınız Hiçbir Elektronik Eşya Kullanmayacaksınız Belediyeler Yetirince Dikiyor Zaten Niye Panik Yapiyorsunuz?

hsno7

hsno7

Üye
1 adet balta al gitti gidiyordan kendin kes:alkis

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar eve ve komşulara zarar veriyor o yüzden kestirecez

• Beğen
Tepkiler: hsno7
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

o ağaç budanıp boyu 2metreye indirilip köküne azotlu gübre atılsaydı devrilmezdi. Bu durumda insanın doğaya aykırı olduğu söylenemez

O Kadar Düşünceli İseniz Özel Araba Almayacaksınız Hiçbir Elektronik Eşya Kullanmayacaksınız Belediyeler Yetirince Dikiyor Zaten Niye Panik Yapiyorsunuz?
doğaya zarar vermeyen enerji kaynakları var rüzgar enerjisi güneş panelleri şarjlı bisikletler vs vs...

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Adam akıllı cevap yazan yok mu şu konuya.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
o ağaç budanıp boyu 2metreye indirilip köküne azotlu gübre atılsaydı devrilmezdi. Bu durumda insanın doğaya aykırı olduğu söylenemez

doğaya zarar vermeyen enerji kaynakları var rüzgar enerjisi güneş panelleri şarjlı bisikletler vs vs...
Genel olarak söyledim bu sadece basit bir olay.İnsan her zaman doğaya zarar veriyor...

Üst Alt