Ağ bağlantı sorunu ?

• 16 Eylül 2013
  • 819 Okunma
  • 33 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar w7 killaniyoedum merakettim xpye gectim ag yok dedi bidha w7 ye dondum simdide ag yok diyoer ama modem:-) ib butun isiklari yaniyor ve tablettende girebiliyor ne yapmam lazim modem markasi rt206 v1 ttnet lutfen ince detayina kadar anlatirsaniz iyi olur acill isim var sagolun

Yazan: BLACKHAKAN
  2. sanırım driver yüklenmemiş olabilir

3. Kablosuz mu bağlanıyorsunuz ?

4. Kardes modemin driverini kurmaya calisiyorum yok diyor kablo takili degil butun kablolar takili xpyi kurmaz olaydimya

5. Sakin olalım çözülür :)

6. Pc nin en son hali ne şimdi xp mi win7 mi ona göre yardımcı olalım?

7. beyler napmam lazim kablosuz rt206 airties w1 ttnet modem

8. @x-scarface arkadaşımızın dediği gibi şu an sistem nedir ?

9. W7 kardes xpden w7 ye donduk ondan sonra bole oldu

10. Donanımsal olmadığı sürece imkansız.Aygıt yöneticisinden bakınız yanında soru işaret olan aygıt varmı ?

11. Kardes ilk w7 kullaniodum steamda bir oyundan hata aldigimdan xpye gctim. Ondada direk kurulu degildi bidaha w7 dondum suan aygit yoneticisnde hepsi calisiyor nasil bir isya bu

12. Muhtemelen dediğim gibi kablosuz sürücüde eksik bir şeyler var kablosuz aygıtınızı kaldırın ve hiç kurmadan tekrardan pcyi restart ediniz.

13. Kardes hic aga bagli degilsiiz yaziyor nerden kaldiragim

14. Eyv adamsin

15. Rica ederim :)

16. Realtek vardi agda onu kaldirdim sonra actigimda yeniden kurdu o assagidaki simge dondu dondu ama yine baglanti yok diyorya anlamadim gitti valla

17. Kablolu bağlanma şansınız varmı ?

18. Sorunu coz dedigimde kabloyuntakin diyor o kabloyu ckartiyorum bİ isik kesilio takinca feri geliyor ama yne baglanti yok diyorya
    ---
    Nasil yapabilirim

19. Normal bir düz network kablosu ile bağlanabilirseniz yardımcı olurum zira siz kablosuz mu sadece bağlanamıyorsunuz ? yoksa kablo bağlantısı yaptığınzdadamı görmüyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 05:04