Ağ bağlantı sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Ağ bağlantı sorunu ?
Arkadaslar w7 killaniyoedum merakettim xpye gectim ag yok dedi bidha w7 ye dondum simdide ag yok diyoer ama modem:-) ib butun isiklari yaniyor ve tablettende girebiliyor ne yapmam lazim modem markasi rt206 v1 ttnet lutfen ince detayina kadar anlatirsaniz iyi olur acill isim var sagolun

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sanırım driver yüklenmemiş olabilir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kablosuz mu bağlanıyorsunuz ?

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Kardes modemin driverini kurmaya calisiyorum yok diyor kablo takili degil butun kablolar takili xpyi kurmaz olaydimya

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sakin olalım çözülür :)

x-scarface

x-scarface

Üye
Pc nin en son hali ne şimdi xp mi win7 mi ona göre yardımcı olalım?

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
beyler napmam lazim kablosuz rt206 airties w1 ttnet modem

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
W7 kardes xpden w7 ye donduk ondan sonra bole oldu

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Kardes ilk w7 kullaniodum steamda bir oyundan hata aldigimdan xpye gctim. Ondada direk kurulu degildi bidaha w7 dondum suan aygit yoneticisnde hepsi calisiyor nasil bir isya bu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Muhtemelen dediğim gibi kablosuz sürücüde eksik bir şeyler var kablosuz aygıtınızı kaldırın ve hiç kurmadan tekrardan pcyi restart ediniz.

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Kardes hic aga bagli degilsiiz yaziyor nerden kaldiragim

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Eyv adamsin

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Realtek vardi agda onu kaldirdim sonra actigimda yeniden kurdu o assagidaki simge dondu dondu ama yine baglanti yok diyorya anlamadim gitti valla

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu coz dedigimde kabloyuntakin diyor o kabloyu ckartiyorum bİ isik kesilio takinca feri geliyor ama yne baglanti yok diyoryaNasil yapabilirim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorunu coz dedigimde kabloyuntakin diyor o kabloyu ckartiyorum bİ isik kesilio takinca feri geliyor ama yne baglanti yok diyoryaNasil yapabilirim
Normal bir düz network kablosu ile bağlanabilirseniz yardımcı olurum zira siz kablosuz mu sadece bağlanamıyorsunuz ? yoksa kablo bağlantısı yaptığınzdadamı görmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt