Adminlerın Uzerımdeki Baskısı Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Adminlerın Uzerımdeki Baskısı Hakkında
Geçen evde oturuyorum , Espressomu yudumluyorum boyle.. Maxicepdeyım işte takılıyoruz arkadaşlar falan :cool Sonra bir bildirim geldi baktım bir mesaj.
Neyse açtım işte Hasan abiden ,
'Sevgili 'Patron , Günde 50 tane özel mesaj alıyorum bunların 45-46 tanesi senınle ilgili örneğin:
'Hasan abi nolur 'Patron Yönetici olsun admin olsun çok super olur mukemmel olur ' :cool
vs . Hepsi Bu tarzda. :ehe Yani artık üyelerin bu yoğun ilgisine dayanamıyorum iyice sıkılmış durumdayım.Başlarında senın gibi bir yönetici en azından moderatör görmek istiyorlar.

Lütfen teklifimizi kabul et sana Maxicep in % 25 ini vericez + yol + yemek + 3 ayda bir çift maaş.

Cevabını beklıyorum..Selametle..

İyi Forumlar'

Aynen mesaj budur. Sonra bi oturdum düşündüm.Evde babamla falan uzun uzun toplantılar yaptık..En sonunda kabul etmeye karar verdim.Sonra siteye girdim mesajı yazmadan once 'S60v5 Genel'e girip bir bakayım dedim.Sonra orda birinin saçmaladığını gördüm.
Kendımı tutamadım ve 'Off Saçmalama Apaçi Liseli , hiç 5800a İOS yüklenir mi! :kop2: ' dedim. Sonra ınanılmaz bir haz aldım.Bu duygu süperdi, ve eğer yönetici olursam bu hazdan bu mutluluktan mahrum kalacağımı anladım.. O yüzden Şöyle bir mesaj attım Hasan Abiye :ehe :

'Sevgili Hasan Abi Mükemmel Bir Teklif Ama Kabul Edemem.O yüzden Lütfen Reşvan ve Sehriyar'ı Moderatör Olarak Alınız ' .
ve 10 dk Sonra Reşvan ve Sehriyarda 'Test Moderatör' Rütbesini gördüm..Ayrı bir mutlu oldum.. :ehe

:D İşte Böyle dostlar..

-All of the above is written entirely product of the imagination.-

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve Dafny

zaza

zaza

Üye
ben siteyi vereceklerini düşünmüştüm :hmmm

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Süper bi hayal ürünü :d:

zaza

zaza

Üye
nasıl anlamazsın açık ve net ben sana siteyi komple üstüne tapu olarak yapacaklarını yani bedelsiz sana devredeceklerini düşünmüştüm dedim :D

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
nasıl anlamazsın açık ve net ben sana siteyi komple üstüne tapu olarak yapacaklarını yani bedelsiz sana devredeceklerini düşünmüştüm dedim :D
İşte 'Siteye' Yazmıssın. 'Siteyi' Yazsan anlarız :ehe 1 harf çok şey değiştirir :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
O yüzden Lütfen Reşvan ve Sehriyar'ı Moderatör Olarak Alınız ' .
ve 10 dk Sonra Reşvan ve Sehriyarda 'Test Moderatör' Rütbesini gördüm..
izlenimlerin yanlış olmuş bu konuda yanıldın
:ehe

greenmile

greenmile

Üye
site ve sen :ehe

Şehriyar

Şehriyar

Üye
neyse sakinim. :ehe

OğuzcanAbi

Üye
hep amerikanın oyunu bunlar :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Konudaki tek doğru şey sanırım o "liseli" sözü :D
Ki o da 3üz bir boncuk oldu, renk kattı profiline :ehe

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar ve vapur dumanı
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
izlenimlerin yanlış olmuş bu konuda yanıldın :ehe

Yalan yok , gördüğünüz gibi 2side Test Mod :ehe

sen fesatsan benim günahım ne :hih:
:D Sen yanlış yazdıysan benım gunahım ne
Konudaki tek doğru şey sanırım o "liseli" sözü :D
Ki o da 3üz bir boncuk oldu, renk kattı profiline :ehe

Sorun yok abi : Yiğit ceza puanından belli olur :pro:

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Konudaki tek doğru şey sanırım o "liseli" sözü :DKi o da 3üz bir boncuk oldu, renk kattı profiline :ehe
2. dogru sey de bu yazi tabiki abim :) All of the above is written entirely product of the imagination

Elektr0

Elektr0

Üye
konu dogru yaa 'Patron mesajları banada gösterdi ama güzel bir iş çıkarmış :islik :d:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
İşte şahit :cool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...