Şehriyar kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
" Nasılsınız :) " diyene
" İyiyim saolun siz :) " demek var bir de
" İyiyim saolun siz ? " demek var arada dağlar kadar fark var benim gözümde kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Asıl anlatmak istediğim smiley kullanmak kötü bir şey değil bana smiley kullananın tepesine çıkacak halim yok samimiyetten kasıt buydu yanlış anlaşılmasın. Ben Şehriyardan yardım istemedim şimdiye kadar konu gereği bi kaç kez konuşmuşluğum var o kadar gördüğümü söyledim kimse yanlış anlamasın :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
" Nasılsınız :) " diyene
" İyiyim saolun siz :) " demek var bir de
" İyiyim saolun siz ? " demek var arada dağlar kadar fark var benim gözümde kardeşim.
Bu konuda sana hak veriyorum zaten abi :)

ANIL

ANIL

Admin
bence çokça ve farklı farklı smiley kullanan bi' üye gayet samimidir :) smiley kullanmayanlar bana çok kibirli geliyor :hmmm mesela ANIL bi' mod olmasına rağmen smiley kullanmayı geçtim çevirdiğimiz geyiklere bile katılır :D

:sahan:

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

Bu konuda sana hak veriyorum zaten abi :)
Bu karşıdakinin kibirli olduğunu gösterir mi tartışılır belki o an sinirliydi belki ruh hali gülümsemeye uygun değildi. Ben zaten kimseye kibirlisin demedim dememde. Sadece tüm yöneticilerin smiley kullanıp sanki üyelerin içindenmiş gibi (Samimiyetten kastım budur) davranmalarını isterim bu kadar :)

- - - Eklendi - - -

Al bak helal sana :gun1: :gun1:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi

Bu karşıdakinin kibirli olduğunu gösterir mi tartışılır belki o an sinirliydi belki ruh hali gülümsemeye uygun değildi. Ben zaten kimseye kibirlisin demedim dememde. Sadece tüm yöneticilerin smiley kullanıp sanki üyelerin içindenmiş gibi (Samimiyetten kastım budur) davranmalarını isterim bu kadar :)

- - - Eklendi - - -

Al bak helal sana :gun1: :gun1:

Sendeki bu smiley takıntısı nedir anlamadım ben :)

Smiley kullanımı kişiden kişiye değişir herkesin görüşü farklıdır bu konuda.. Bazıları her mesajın sonunda smiley kullanmayı sever bazıları da sadece gerektiği yerde..

Bir de günlük durumumuz var ki o da yansıyor foruma ister istemez.. Yani moralimizin bozuk olduğu bir günde veya stresli bir günde smiley kullanmayabiliyorum..

Ama şöyle de bir durum var bana gülen insana ben soğuk davranmam.. Davranıyorsam da dediğim gibi o günkü ruh halime bağlıdır..

Anlaşılan beni daha iyi tanıyamamışsın :)

Ayrıca son cümlen üzdü beni.. Benim en çok dikkat ettiğim şey budur.. Kibir en çok nefret ettiğim şeydir ve bu yüzden rütbemden ötürü kendimi kimseden üstün görmedim.. İsterseniz görevime Albay rütbesi altında da devam edebilirim hiç sorun değil bizler de üyeyiz sizler gibi.. Tek farkımız biraz daha stresliyiz :)

cukuleaks

Üye
Smiley kullanımı gerçekten çok farkettiriyor.

"Ahahahahahaa komikmiş" sanki dalga gecmis gibi oluyor. Yani bunun karşılığı bi anlamda ":zzz:" oluyor.

Birdr "Ahahahaaha komikmiş :kop2: :zuhaha:" var. Bu cümlede karşıdaki kişinin söylediği şeye gerçekten gülüyormuş , hoşuna gitmiş gibi gosteriyor . ;)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

Sendeki bu smiley takıntısı nedir anlamadım ben :)

Smiley kullanımı kişiden kişiye değişir herkesin görüşü farklıdır bu konuda.. Bazıları her mesajın sonunda smiley kullanmayı sever bazıları da sadece gerektiği yerde..

Bir de günlük durumumuz var ki o da yansıyor foruma ister istemez.. Yani moralimizin bozuk olduğu bir günde veya stresli bir günde smiley kullanmayabiliyorum..

Ama şöyle de bir durum var bana gülen insana ben soğuk davranmam.. Davranıyorsam da dediğim gibi o günkü ruh halime bağlıdır..

Anlaşılan beni daha iyi tanıyamamışsın :)

Ayrıca son cümlen üzdü beni.. Benim en çok dikkat ettiğim şey budur.. Kibir en çok nefret ettiğim şeydir ve bu yüzden rütbemden ötürü kendimi kimseden üstün görmedim.. İsterseniz görevime Albay rütbesi altında da devam edebilirim hiç sorun değil bizler de üyeyiz sizler gibi.. Tek farkımız biraz daha stresliyiz :)
Ben kimseye kibirlidir demedim yukarıdaki yazıma dikkat edersen "tartışılır" diye bir kelime kullandım devamında ruh hali farklı olabilir dedim. Sadece kendi üstüne alınma dediklerimi "böyle olan" tüm yöneticilere hitaben söyledim. Bu arada bende ki takıntı değil yanlış anlaşılmaların önüne geçmek amaç.

Ben kimseye kibirlidir demedim :) Yukarıdaki yazıma dikkat edersen "tartışılır" diye bir kelime kullandım devamında ruh hali farklı olabilir dedim :) Sadece kendi üstüne alınma dediklerimi "böyle olan" tüm yöneticilere hitaben söyledim :oke: Bu arada bende ki takıntı değil amaç yanlış anlaşılmaların önüne geçmek :sarıl:

Not : Hangi paragraf daha hoş geliyorsa onu okuyabilirsiniz... :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Bişi soracağım :)

Kaç yaşındasın sen ?

cukuleaks

Üye
21

21 :kop2:

-------------------------------------------------------

hangisini istiyosan onu oku lütfullah :D

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC ve Şehriyar
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:cnfsd:

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Hmm yaşın da büyükmüş..

Bilmiyorum ya bana öyle her cümlenin sonunda smiley kullanmak artık saçma geliyor.
Beni de böyle kabul edeceksiniz artık :)

Hayırdır :hmmm
Sadece yorum benimkisi öyle ol diye diretmem tabi ki :) Her cümlenin sonuna koymak zaten saçma ama daha çok kullanabilirsiniz yönetim olarak araya mesafe koymamak adına :)

- - - Eklendi - - -

Uzatmaya gerek yok Lütfullah severek takip ediyoruz hayırlı bayramlar :)

sasdncr

Üye
şehri-yar kaliteli paylaşım yapan mütevazı bir kardeşimizdir.

KayraBey

KayraBey

Üye
Sensei musait zamanda gerekeni yazarım... Saygılar... ben yatar....

Tuba

Tuba

Üye
Şehriyar :
Şehriyar çok fenadır tanımadığınız özellikleri var.mesela çok zekidir araştırmacıdır iz sürer iyi yakalar :kıskıs:
Şehriyar demek istediklerimin hepsini anladı :D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Şehriyar
Metin MF

Metin MF

Üye
cezmi romanındaki fesat karakter :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Sitede sevdiğim sayılı kişilerden birisi özellikle oldukça saygılı,zaten saygının olduğu yerde sevginin de gelmesi zor olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
KayraBey

KayraBey

Üye
Bana bildiğim herseyi öğreten konusunda tam bir uzman birisi... Benim ustam olur kendisi. saygı da kusur etmemeye çalışıyorum vs vs...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...