Adım Adım Nokia 5800 Modification - by uydu

Sponsorlu Bağlantılar

SİZCE BU BİLGİLER KULLANIŞLI ve İŞE YARAR BİLGİLER MİDİR?

• EVET

Kullanılan: 227 87.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 34 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    261
Charade

Charade

Üye
Standart temayı değiştirmek için bir ekleme yapayım. 0x14 satırına yazdığınız yeni tema kodunuzu hexadecimalden decimale çevirip 0x2 satırındaki tırnak içindeki alana da yazmanız gerekiyor.

Aşağıdaki linkten indireceğiniz swf dosyasını internet explorerle açıp bahsettiğim işlemi yapabilirsiniz.

Hocam su tema işini bastan anlatirmisin ? Ne yaptiysam olmadi soundwawe temasini silip temayi gömemedim

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
bastan hata yapiyorsunuz. Soundwave temasi kaldirilmiyor. Sadece, dosyalari onun uzerine yazabilirsiniz.

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yardım edermisin telefonum N70 navi ile indirdiğim dosyalarda uzantısı "prd.rofs2" olan bir dosya yok

hocam ben N97 gibi algıladım. N70 de Symbian OS üzerinde S60 yazılımı var. Onlar çok eskidi artık. Series40 ve S60 dan sonra S60v3 , S60v5 ve son olarak Symbian^3 çıktı.

S60v5 ile symbian işletim sisteminin kodaları halka açıldı ve isteyen istediği değişikliği yapmaya başladı.

N70 de böyle bir özellik yok ama telefonunun versiyonunu yükseltmek te yarar var.

burayı bir incele

tolga72

tolga72

Üye
teşekkür ederim
halka açmaları iyi olmuş,
yeni telefon alacam android işletim sistemli samsung almayı düşünüyorum
hagi işletim sistemi kullanan telefon alınmamı önerirsin

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Android öneririm. Sanki devir ona kayıyor gibi. 5800 aldık hata mı ettik dediğim oldu birkaç kere.

tolga72

tolga72

Üye
teşekkür ederim yorumun için bencede devir android kullanma devri

webersin

webersin

Üye
Arkadaşlar 5800 yeni çıkan c6 sürümlerde menüye girince üst taraf yok oluyor sadece menüler gözüküyor bu üst tarafı nasıl standart hala getirebilirim yani üstte menüye girince eskisi gibi görünsün umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır :)

bbkr630

bbkr630

Üye
bu konu lütfen güncellensin v52 için c6v20.42 için lütfen çokk teşekkürler içinden çok yararlandığım bilgiler oldu

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
bu konu lütfen güncellensin v52 için c6v20.42 için lütfen çokk teşekkürler içinden çok yararlandığım bilgiler oldu

beklediğim ilgiyi ve desteği görmedim onun için yazmaktan vazgeçtim. o kadar cfw hazırlayan arkadaş var burda. bir tanesi çıkıp da benim yazdıklarımı yazmayı bırak destek olmadı. onun için benden paydos dostum

bbkr630

bbkr630

Üye
beklediğim ilgiyi ve desteği görmedim onun için yazmaktan vazgeçtim. o kadar cfw hazırlayan arkadaş var burda. bir tanesi çıkıp da benim yazdıklarımı yazmayı bırak destek olmadı. onun için benden paydos dostum

kardeş haklısın inan bu knu hakettiği değeri göremedi bırak bu siteyi yabancı forumlarda bile adam akıllı anlatım yok sanki FW yapnların tekelinde gibi o kadar kolay ve güzel anlatım yapmışşsın ki çook teşekkür ederim dostum

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
kardeş haklısın inan bu knu hakettiği değeri göremedi bırak bu siteyi yabancı forumlarda bile adam akıllı anlatım yok sanki FW yapnların tekelinde gibi o kadar kolay ve güzel anlatım yapmışşsın ki çook teşekkür ederim dostum

ilgine asıl ben teşekkür ederim hocam

mkryvz

mkryvz

Üye
@uydu kardeşim, bugüne kadarki paylaşım ve anlatımların için teşekkür ederim.
Eğer artık paydos dediysen MODERATOR'lere haber verelim bu başlığı kilitlesinler. Yok sadece biraz kırgınım ama sonra devam edeceğim diyorsan başka tabi.
Bu başlıktaki yeni çalışmalarını bekliyoruz.

efe574

efe574

Üye
:megafon:uyudu teeşekürler senın sayende azda olsa kendıme özgü bir fw yapabılıyorum bu faydalı acıklamalrınnın devamını beklıyorum . kafama takılıp çözemedıgım konu var şu jpg dosyalarını mif dönusturme işini yapamadım önerdıgın prg varsa çok sevınecegım tekrar tsk elıne saglık:yuru

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konu kitlensede silinsede problem değil benim için belki cevap vermek isteyen olur sorulara ! ama özelden mesaj yazanlara boş oldukça yardımcı olmaya çalışıcam !

mustafa

mustafa

Üye
hacım paket program oluşturma işini tam bi anlatır mısın sana zahmet

r@sim

r@sim

Üye
uydu kardeş şu formatlasanda kalıcı hac bölümünu biaz daha açıklarmısın

screamtr07

Üye
selam arkadaşım benim telefonumç 6110 navigotor. ben dosyayı acıyorum sonra kapatıyorumç hiç bir değişiklik yapmıyorum. telefona yazdırıyorum ama telefon acılmıyor neden acaba. ben anlamadım. değişiklik yapsamda acılmıyor neden acaba yardım. ayrıca nerede ben göremedim acıklama adım adım. :vur

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşım benim telefonumç 6110 navigotor. ben dosyayı acıyorum sonra kapatıyorumç hiç bir değişiklik yapmıyorum. telefona yazdırıyorum ama telefon acılmıyor neden acaba. ben anlamadım. değişiklik yapsamda acılmıyor neden acaba yardım. ayrıca nerede ben göremedim acıklama adım adım. :vur

en son sürümü yükle ! , muhtemelen eski bir versiyon yüklemeye çalışıyorsun

emr-erock

emr-erock

Üye
Bu konuda Çok yararlı bilgiler vardı .Ne oldu ?

Üst Alt