Adım Adım Kız Tavlama Taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
Sitedeki tüm bayanlardan özür dilerim..dediğim gibi amacım sadece biraz gülmek..hiç birisi ciddi değil..zaten alıntı yaptığım sitede çok daha ileri giden yazılar var ama ben süzüpte yapıştırdım.uygun olmayan yerleri sildim.. ;) ama ben yinede bayanlardan özür dilerim.. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hepsini okumadım zaen okuyacak vaktimde yok...

Ama şunu söliyim kitap olayı sürekli kullandığım bi yöntem.. :ehe:

neslein

neslein

Üye
valla okadar uzunki okusam sabah olur oyuzden okumadım özet gecsen daha ii olurdu

CanceR

CanceR

Üye
gerek yok çoğu kadının istediği kendin olmucaksın o kadnın nasıl bi erk istediğini öğrencen ona benzicen

işte bizde kendimiz oluyoz o yüzden kaybediyoz :D

neslein

neslein

Üye
gerek yok çoğu kadının istediği kendin olmucaksın o kadnın nasıl bi erk istediğini öğrencen ona benzicen

işte bizde kendimiz oluyoz o yüzden kaybediyoz :D

sen kendin ol yeter mutlaka birisi cıkar oyle olmayan seni degistirmek isteyenden zaten hayır gelmez :oke:

Yasminozz

Yasminozz

Üye
nasıl uzun bi yazıdır bu böyle... :) :)

ouSahin

ouSahin

Üye
okumadım başlıklardan anladım zaten:)

bir kızı tavlamak bu kadar uzun degil bence:)

white_pearls

white_pearls

Üye
yazdıkların çok saçmaaa:@:nono:

bomba_plak

Üye
yazdıkdalarını tamamen doğru buluorm kardeşim bnce kız tavlamak için yöntemlere gerek yok ama yararlanılabilir xD (++++++++++++++)

ash54

ash54

Üye
feministler duymasın ha :ehe

dada21

dada21

Üye
bence güzel bir konu ama bu yöntemler %70 inde garanti etkili olur ama biraz da doğuştan karizma lazım

excelance333

excelance333

Üye
Ben olayı kısaca söyle anlatayim 1 kızla uğraşcağına 100 erkekle uğraş daha iyi :) :)

RekaBeD

Üye
ya sölediklerin dogru ama bazı atladıgın konular var

Pure Life

Pure Life

Üye
:):)

wladcasperol

Üye
çok süper eve kız atmak için .D

yusuf252525

Üye
abı ben lise 1 tabır ı caizse CIK ım okul super basarı yuksek kımse bırbırını tanımıyo..ben kızı tanıyana kadar üst sınıftakılerın göturmemesı için ne yapmam lazım bı de kız seytan gıbı bakıyo yhanı öyle canım cıcım ayaklarına gelecegını sanmaam..ne yapmak lazım..

dexter88

dexter88

Üye
Arkadaşlar hoşlandığınıza bakın ama çaktırmayın...
Anlayan anladı...

alp34

alp34

Üye
bu konu iyiymiş

--------------- Ekleme ---------------

yazanların ellerine sağlık

Üst Alt