Acneapp - Sivilcelere son!!! Yok artik :) sivilce tedavisi cikti arkadaslar link burda;)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
Acneapp - Sivilcelere son!!! Yok artik :) sivilce tedavisi cikti arkadaslar link burda;)
Acneapp - Sivilcelere son!!! Yok artik :)
Arkadaşlar,

Haberi görünce dumur oldum. Elektrikli süpürge olduğunu görmüştük ama sivilce tedavisi hiç aklıma gelmemişti.

Şaka değil İphone ile sivilcelere 3 günde veda edilebilirmiş.Bu ilginç haberi dün yabancı bir kaynakta okudum önce ciddi olmadığını düşündüm ama sonra uzman doktor Dr. Greg Pearson'ûn aşağıdaki videosunu izleyince haberin ciddiyetini anladım. Bu tedavi iphone'nin ekranından yaydığı 550 nanometrelik kırmızı ve 420 nanometre mavi ışık ile mümkün oluyor. Mavi ışığın bakteri öldürücü kırmızının ise iltihabi reaksiyon önleyici etkisi varmış . Doktorumuz bu ışıkları kullanarak iphone için sivilce tedavi edici eklenti yaptırmış bu eklenti sanıyorum internete bulmak mümkün ama habere göre 1.99 dolar karşılığında indirilebiliniyormuş.

Kullanımı ise çok basit karanlık bir ortamda iphone'nun sivilce eklentili ekranını çalıştırıp ekranı yüzünüze dayamanız yeterli..

Ekteki linkde video da var! Tamamen bilimselmiş

Devamı: İphone ile sivilcelere son! Video

sitelerde bununla ilgili haber vardı ama uygulamanın halihazırda cracklenmiş hali yoktu.

BUDA İNGİLİZANAHTARI.COM FARKIYLA UYGULAMASIDIR

sivilcelere artık SON!!! IPHONE BUNUDA YAPTI DAHA BİŞEY DİYEMİYORUM!!!

İNDİRME LİNKİ:

GEÇMİŞ OLSUN!!

--------------- Ekleme ---------------

not arkadaslar alintidir :)

• Beğen
Tepkiler: l0rd™

mumi_abi

mumi_abi

Üye
la öle şey mi olur

atakax

atakax

Üye
olmazmı arkadaşım :D iphoneda herşey mümkün ;)

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
la öle şey mi olur

ben bunun video linkini vermistim bidaha vereyim doktorlarca ispatlandi satisa sunuldu olmazmi deme iphone bu hersey olur iphone ile

atakax

atakax

Üye
abi 2 gündür deniyorum valla işe yaradı biraz biraz

serhat00

serhat00

Üye
arkada$lar cok sacma!!

indirdikten sonra nasil yùklùyoruz!!

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
arkada$lar cok sacma!!

indirdikten sonra nasil yùklùyoruz!!

arkadasim sacmal diosun yuklemeye calisiosun osamn neden sacma biseyi yuklemeye calisiosun ki adamlar doktor patentli oldugunu belgeledi lazer tedavisinde uygulanan butun o isinlari yaymaya programlanmis unutma elindeki iphone
rar dan cikardiktan sonra i tunes programlara atcaksin iphonunu bagla daha sonrada telefoununu senronize et bukadar

abi 2 gündür deniyorum valla işe yaradı biraz biraz

ozamn super:oke:

serhat00

serhat00

Üye
karde$im indiriyorum karsima ipa cikmiyorki nasil yukliyecem biraz aciklamali davraninda halk anlasin!! dimi!!

tmm buldum yolunu!!

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim halk zaten anliyor ben aciklamasinida yaptim daha nasil yardimci olabilirim ki daha nasil acik yazilabilir anliyamadim????

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
Tessekkurler

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
teşekurler

haltie

haltie

Üye
sivilcelerden kurtulayım derken radyasyondan gidicez:d:

haltie

haltie

Üye
gerçek olur mu bilmem bende s60 v3 domuz gribi kontrol prosu paylaşmıştım belkide doluyordur:)

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
haltie

haltie

Üye
öksürüyosun sesi algılayıp analiz ediyor domuz giribysen uyarıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...