acilen ace2 için yardım edecek biri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maybek

Üye
    Konu Sahibi
acilen ace2 için yardım edecek biri
merhaba arkadaşlar galaxy ace2 kullanıyorum. ama telefon çöktü. daha önce root yapmıştım. dün karakter değiştirirken ne olduysa telefon kapandı ve bir daha açılmadı. orjinal romu bir yerlerden buldum ama yükleme işini bir türlü yapamadım ne kies ile ne de odin ile bir türlü olmadı. odin ile yapmaya çalışıyorum ama indirdiğim orjinal rom ile odin de yapılması gerekenler uyuşmuyor. indiridğim orjinal rom tek dosya ama odinde birden çok dosya gözüküyor. telefonn garantili. acaba servise mi versem o zaman da rootlu olduğu için bir sıkıntı çıkar mı ne olur yardım edin

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR YOK MU YARDIM EDECEK BİRİSİ

Bjkaykut78

Üye
Eğer kies yüklüyse kiesin kapalı olduğuna emin ol.cihaz açılıyorsa usb hata ayıklama modunu aktif hale getir. Sonra bilgisayarından odin i çalıştır eğer windows 7 kullanıyorsan yönetici olarak çalıştırman gerekli. sonra cihazını dawnload moda al usb kabloyla bilgisayarına bağla eğer bağlantıda hata yapmadıysan cihazın bilgisayara hangi porttan bağlandığını odinde sarı bir işaretle göreceksin. sonra yapacağın tek şey indirmiş olduğun tek dosyalı firmware i odin in pda kısmına yerleştirip re partition işaretli olmadan starta basmak.

maybek

Üye
    Konu Sahibi
cihaz açılmadığı için hata ayıklama moduna erişemiyorum.

- - - Eklendi - - -

bu arada teşekküe ederim yardımlarını bekliyorum

Bjkaykut78

Üye
Dawnload moduna alabiliyormusun ses kısma + home + power tuşu üçüne birlikte basılı tut dawnload moduna alabiliyorsan dediklerimi uygulayabilirsin

maybek

Üye
    Konu Sahibi
[çok teşekkür ederim oldu. beni büyük dertten kurtardın tekrar teşekkürler

Bjkaykut78

Üye
Halletmene sevindim iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt