Acil yardım Tablet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

x_volume

x_volume

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım Tablet Sorunu
Arkadaşlar Codegen Qvix M71 tablet aldım fakat oyun oynarken , müzik dinlerken , video izlerken vb. şeyler yaparken...Tabletin sadece sağ tarafı ısınıyor...Bu bi sorun yaratırmı..Yoksa iade'mi ediyim...

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Ben Tablet PC kullanmıyorum fakat şarja takılı olan cihazlar ısınıyor (hele hele kullanılırken...), sizinkisi şarja takılı iken mi ısınıyor yoksa takılı değilken mi?

• Beğen
Tepkiler: lostinfiniti
x_volume

x_volume

Üye
    Konu Sahibi
Şarj olurken sorun yok ama..Şarj'dan çıkarıyorum...Dediğim işlemleri yaparken ısınıyor...

Karanlık97

Karanlık97

Üye
O zaman bir sorun var çünkü ısınması pek normal durmuyor?!

O kısımda hava alması için delik filan var mı?

x_volume

x_volume

Üye
    Konu Sahibi
Yok sadece reset yeri var küçük bi delik...tablet video'daki...

Kerim.

Kerim.

Üye
Benim experdede sağ taraf ısınıyor.bataryadan dolayı diye düşünüyorum

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Bence sorun var, malesef çözemedim.:bilmmTeknik Servisi ara, bugün "Kapalı" olabilir.

Kusura bakma, yardımcı olamadım.

- - - Eklendi - - -

Ben Tablet PC kullanmıyorum fakat şarja takılı olan cihazlar ısınıyor (hele hele kullanılırken...), sizinkisi şarja takılı iken mi ısınıyor yoksa takılı değilken mi?

Benim experdede sağ taraf ısınıyor.bataryadan dolayı diye düşünüyorum

İşte Batarya'sı ısınıyor düşündüm ama...

x_volume

x_volume

Üye
    Konu Sahibi
Bence sorun var, malesef çözemedim.:bilmmTeknik Servisi ara, bugün "Kapalı" olabilir.

Kusura bakma, yardımcı olamadım.

- - - Eklendi - - -

İşte Batarya'sı ısınıyor düşündüm ama...

Dediğin gibi batarya ısınıyor olabilir..Şarjı taktığım taraf ısınıyor..Ama dediğim şeyleri yaparken ısınıyor sadece...Sonra tableti bıraktıktan sonra..Tekrar normal'e dönüyor..Bi süre sonra..Hem normal olabilir hemde sorun'da olabilir...

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Bu dediklerine göre normal, sorun yok! :oke: (Eli yakacak sıcak olmadığı sürece...)

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Birde dikkat et tuttuğun taraf oraysa ondan da ısınıyor olabilir .

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
işlemci ısınıyordur

dogus1174

Üye
bendede aynı tab var (m71) 2 haftadır kullamıyorum herhangi bi ısınma görmedim bi ara 5-6 saat aralıksız oyun oynamıştım o zmn çok az ısındı hem bataryası ortada oluo bnm bildiğim

mustafacyln

Üye
Abi bende de piranha business tab var tablet güzel ama benim de sağ tarafı isiniyo hele bi de bayağı bi işlem yptıktan sonra elim yandi ya o kadar diyom şarj olurken bi gram ısınma yok ama tabletin özellikleri güzel

bjk0671

bjk0671

Üye
Kardes muhtemelen. Bi yerde aciklik vardır bendede ayni sorun vardi

Üst Alt