Acil yardım nokia 5800 için Allah rızası için..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım nokia 5800 için Allah rızası için..
ES-SELÂMU ALEYKUM.. Maxi cep yöneticileri ve konuyu okuyan arkadaşlar..
Öncelikle telefonum sertifikalı olduğunu belirtmek isterim burada bi kaç saat önce yüklediğim uygulamalardan sonra telefonum uygulama menüsüne girince hiç bir uygulama gözükmemeye başladi..
Simsiyah ekran olarak geliyor uygulamalar menüsünü açınca bunu nasıl düzeltebilirım uygulamalara nasıl erisebilirim Acil yardım Allah rızası için.. :(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bulduğun her uygulamayı yüklersen o hata ile karşılaşırsın..

Yüklediğin uygulamaları sondan başa doğru kaldır ve yüklü uygulamaları tekrar kontrol et yine de olmazsa bilgileri yedekleyip soft format atarsın...

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları kaldırmak için uygulamaları görmem gerekiyor bende simsiyah ekran çıkıyor uygulamalar klasörunu açtıktan sonra..

Emrgncy

Emrgncy

Üye
uygulamayı kaldırmak için uygulamnın olduğu ekranda
seçenek/ düzenle de ve kaldıracağın uygulamaya tıklayıp seçneklerden sil de tamamdır

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
yok olmuyor onu biliyorum yapmasını ama uygulamaya geliyorum siyah ekran çıkıyor seçenek düzenle diyorum kaldır diye bir seçenek çıkmıyor soft format şart anlaşılan.. :(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
soft atacaksın o zaman

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
format at sende kardeşim

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
xplore veya bu tarz bir programla yüklediğin hafızadan istediğin programı silebilirsin .

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
x plore i görüyorum bu nasıl olacaķ sadace dosya uzantıları silinmiyor mu?

fLuke!

fLuke!

Üye
Uygulama yönt. sinden kaldırabilirsin.Bide öyle dene bence.Yada at cfw'yi gitsin.Mis gibi.:D

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
x plore i görüyorum bu nasıl olacaķ sadace dosya uzantıları silinmiyor mu?

Uzanti dan kastını anlamadım ama örneğin opera yi kaldıracaksın hangi hafızaya kurdunsa ordan klasörunu sil program silinmiştir . Atıkları kalabilir ama rahatsız edecek boyutlarda olmaz

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
softt formatt attım hiç bir sorun kalmadı sadace birşey daha var tekrar hack yapmam gerekiyor mu telefonu?

- - - Eklendi - - -

signed olan x plore bulabilir miyim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt