Achie CFW C6v40[v52] 4x4 Menü-N8 ikon-Auto Qwerty Klavye-Facebook ve Msn sorunsuz

Sponsorlu Bağlantılar

sedatkcdr

Üye
kardes eline saglik guzel olmus ama pcsuiti kullanarak internete baglanamiyorum.. ne yapmam lazim?

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorumki nasıl bağlanır pcsuitten :) daha önce yapmışmıydın?google bi sor istersen.

manyag

Üye
uzun zamandır izliyom şöle içinde prgram olmayan hata olmayan orjinal c6 benziye fw yok siz böle bişey yapsaniz temalarla filan oynamasanız seninki fena deil notlar ovi magaza mesaj okuyucusunu çikarmayıp orjinal c6 tş klidni koysan daha orjinal kasmayan efekt bde orjinal temalar kullansag manyak olck

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Ovi mağazayı kurabiliyosun program paketinde var notları bilerek sildim ajandaya zaten not kaydedebiliyosun.Temalar en sade kasmayan temalar,effectler desen orjinal effecktlerden daha iyi performans veriyor çok hoş bence.Mesaj okuyucusuna gelince son versiyonlarda çıkardım önceki versiyonlarda var.Artı olarak şunuda belirteyim daha fazla bişey beklemeyin bu gibi cfwlerde ötesi yok kim nederse desin.Şu hali en stabil hali benim açımdan kendim ve birçok arkadaşım bu cfw'yi kullanıyor.

devrim_cetin

devrim_cetin

Üye
rofs2 yi nfe ile açıp 4x3 menüyü içine atıp paketlicen bu kadar.Akşamaı beklersen hallederim.

4x3 menüyü nereden bulacağız ve rofs2 nin neresine atcaz? biraz yeniyim de kusura bakmayın.

manyag

Üye
kardes insanlar daha orjinal bekliyor notları ben dosya yonetıcısınden indirdigm prgramların ıcındeki ntları okuyorum sen dcksn ki xplore kullan ama cogu adam orjina ds ya yoneticisi kullaniyo temalara gelince her insanın zevki farkldr onun için dyorum orjinal olsun vede 1 tema olsun nokia orjinal acılısı olsun bunlar sonadan deişen seyler semiyen roompather deistirir genede emegn iç1n tşkler

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Sizin için bitane hazırlayayım akşama yayınlarım..

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Linkler birazdan geliyor,istediğiniz şekilde düzenledim 4x4 ve 4x3 menü.Rompatcherı gömmedim 2.3 versiyonunu kurup kullanabilirsiniz.

----------Eklendi @ 21:54:25 ---------- Yazıldı @ 20:39:21 ----------

Linkler ilk sayfaya eklendi güle güle kullanın.Herhangi bir sorun yaşarsanız belirtin hallederiz. :oke:

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar son çalışmamı sizlerle paylaşıyorum umarım beğenirsiniz.Link ilk sayfada güle güle kullanın.

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
yeni sürümdeki değişiklikler nedir anlamadım?? bariz farklar yoksa denemek saçma olur ki son zamanlarda yapılan bütün modlamalar hep birbirine benziyor

orcn31

orcn31

Üye
eline saglık güzel olmuş :)

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın :)

ramozotti

Üye
az önce yükledim ama evdeki wlan a bağlanamıyorum neden acaba

edit:en sonunda bağlandım

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
Feys ve msn sorunu yok demişsin de. O daha önceki sürümler için mi geçerli. Yoksa c6 v40 için de geçerli mi

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Eski sürümler için geçerli o,şimdilik bu şekil kullanmaya devam.

LimePie

LimePie

Üye
kardeş keşke v52.0.101 içinde koysaydınnn :evet:

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Msn,facebook ve auto qwerty klavy sorunu düzeltilmiş yeni versiyon linki ilk sayfada.

SilentOne

SilentOne

Üye
mesaj okuyucu kaldırmasaydın iyidi yha

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyonda kaldrmadım zaten duruyor,mümkün olduğunca orjinalliği bozmadım.En alttaki link onu indir.

Üst Alt