Achie CFW C6v40[v52] 4x4 Menü-N8 ikon-Auto Qwerty Klavye-Facebook ve Msn sorunsuz

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
ilgine teşekkür ederim indirip kurdum sorunsuz ve hatta kusursuz olmuş sagol kardeşim :oke::evet:

SilentOne

SilentOne

Üye
kusursuz denebilir hatasız cfw olmaz nokia bile orji fw de hata yapıyor

SilentOne

SilentOne

Üye
aga fwni yükledim de buqun bir kaç sorun la karşılaştım
1.si touch faceye girmiyor
2.si restart atınca madia bar gelmiyor normalde geliyordu gelmemeye başladı
3.sü tema efeklerini açınca ayarlara flen girerken 2 sn bekletiyor
4.sü insan bi anna ikonlu tema koyar yha
5.si bir çok gereksiz şeyler ver ör: açık uygulamarı göster sonra ovi müzik aksesuar kurulumu zip bide*#0000# yapınca güncellemeri kontrol et flen var ilk defa cfw kullanan biri güncellme yapem dedimi tel pert
bunları düzelsen süper olur onun dışında güzel bir çalışma bide n8 yatay menü koyarsan süper olur
6.sı tema efek c7 yada n8 mi çıkaramadım ama biraz tutarsız sanki göz zevkine hitap etmiyor c7 de ve n8 de efeqin çekiciqli vardı :D

maholine

maholine

Üye
dostum parlaklık sensörü çalışıyor mu?

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
aga fwni yükledim de buqun bir kaç sorun la karşılaştım
1.si touch faceye girmiyor
Gayet güzel giriyor,denemeden hiç bişey paylaşmam.
2.si restart atınca madia bar gelmiyor normalde geliyordu gelmemeye başladı
Bende öyle bi sorun yok,telefonu tamamen aç kapa düzelir sorun yaşayanlar için bu yöntem.
3.sü tema efeklerini açınca ayarlara flen girerken 2 sn bekletiyor
Effect'in özelliği o, beğenmediysen editle basit :)
4.sü insan bi anna ikonlu tema koyar yha
Anna ikonmu allah korusun iğrenç : ?
5.si bir çok gereksiz şeyler ver ör: açık uygulamarı göster sonra ovi müzik aksesuar kurulumu zip bide*#0000# yapınca güncellemeri kontrol et flen var ilk defa cfw kullanan biri güncellme yapem dedimi tel pert
Bi dene bakalım güncelleme yapabiliyormusun?Dedimya basit kendin düzenleyebilirsin cfw yi.
bunları düzelsen süper olur onun dışında güzel bir çalışma bide n8 yatay menü koyarsan süper olur
6.sı tema efek c7 yada n8 mi çıkaramadım ama biraz tutarsız sanki göz zevkine hitap etmiyor c7 de ve n8 de efeqin çekiciqli vardı :D
Karma dailymobilde bulabilirsin.

Artık N8 kullanmaya başladım bundan sonra cfw yok kendiniz yaparsınız (h)

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsun

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
Akşama son bir güncelleme yayınlıcam :)

estami

Üye
Akşama son bir güncelleme yayınlıcam :)

Tam bende yarım bırakma üstad son kez hataları giderilimiş olanı yayınla öyle veda et diyecektim sana yakışan şekilde son günceleme yapacağıum diye yazıverdin.

Çok teşekkürler.

Bu arada yeni telefonun hayırlı olsun.

achie

achie

Üye
    Konu Sahibi
İlk sayfaya yeni linki ekledim arkadaşlar deneyin bakalım,sorun çıkarsa sçyleyin hallederim.:oke:

Üst Alt