Acer Extensa 5630ez bilgisayarda şu iki oyunu oynayabilir miyim?

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarımın Özellikleri:
Marka : Acer
İşlemci Tipi : Intel Pentium Dual Core
İşlemci Hızı : 2 Ghz
İşlemci Veri yolu hızı : 800 Mhz
İşlemci ön belleği : 1 MB
İşlemci Modeli : T4200
Bellek Hızı : DDR2 667 Mhz
Bellek miktarı : 2 GB
Ekran boyutu : 15,4 inç
Ekran Tipi : WXGA
Ekran çözünürlüğü : 1280 x 800 px
Ekran Kartı : Intel GMA 4500MHD (GM45)
Ekran Kartı Belleği : -
Ekran Kartı tipi : Tümleşik
İşletim sistemi : Windows 7
Hdd Kapasitesi : 160 GB
Hdd Rpm : 5400 r
Hdd tipi : SATA

Oyunlar:BulletStorm,Velvet Assasins
Sistem gereksinimlerinde oynanır gibi gözüküyor sizce oynanır mı?

Son düzenleme:
turancen

turancen

Üye
Oynatır ama çok zorlar, kasarak oynatır

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim Velvet asasinsi ama açamıyorum can toy Run it sitesinden baktım ekran kartı desteklemiyormuş.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt