accest point acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
accest point acil yardım
S.a MaxiCep Ailem evimde zeyxel markalı ttnetin verdiği kablosuz modem var yani modem wifi si var wifi den hem bilgisayar dan hem telefondan hem televizyon dan bağlanıyorum lakin 2 kat üstüm de oturan abim telefon dan ve pc den bağlana mi yo bağlanıyor lakin çok az çektiği için internete çok yavaş giriyor zeyxel musteri hizmetlerini aradım verdikleri modemin sinyal gücünün az olduğunu ve acceS point alıp sinyal gücünü artırabilirsiniz dediler bir nevi bu acceP point wifi sinyal gücünü Yüksel tip kapsama alanını genişletiyo lakin benim böyle şeylerde fikrim yok yardimci olur musunuz hangisini alayım hangisini önerir siniz alırsam gerçekten sinyal gücü kapsama alanı artar mi lütfen arkadaş lar yardimci olun sizin değerli fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
Al bi acces point ben aldım iyisi 100 tlden üzeri olur.Modemden farkı yok istersen router olarak bile kullanabilirsin.Sinyal gücünü artırıyor.

• Beğen
Tepkiler: suskunderbedar3
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Al bi acces point ben aldım iyisi 100 tlden üzeri olur.Modemden farkı yok istersen router olarak bile kullanabilirsin.Sinyal gücünü artırıyor.
Hocam peki hangisini alayım bana birini önerseniz de alsam maksimum 200 tl üzeri olmasa sevinirim ,

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
110 tlye media marktan tp-link almıştım gayet memnunum problem çıkarmıyor.

• Beğen
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
110 tlye media marktan tp-link almıştım gayet memnunum problem çıkarmıyor.
2 kat üstüm de oturan abim rahat girebilir mi internete ben kendi evim de rahat giriyorum abim için alaçam verdiğim para çöpe gitmesin yani

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
Girer girer yakınlarda media markt varsa git şayet beğenmezsen veya çalışmazsa 1 hafta içinde geri verebiliyorsun rahat ol yani

hikmet366

hikmet366

Üye
300 mps kapsama alanı olan ve 2 kat duvar geçebilme özelliği olan bir acces point alman gerek yoksa yine çekmez

• Beğen
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
300 mps kapsama alanı olan ve 2 kat duvar geçebilme özelliği olan bir acces point alman gerek yoksa yine çekmez
Hocam bu iş görür dimi ona göre satın alayım 2 kat üstüm de ki abim için alıyorum rahat rahat rahat nete girebilir dimi

hikmet366

hikmet366

Üye
Hocam bu iş görür dimi ona göre satın alayım 2 kat üstüm de ki abim için alıyorum rahat rahat rahat nete girebilir dimi
Örnek olarak gönderdim kullanmadım internete araştırarak nasıl çektiğini öğrenebilirsin istersen kablo yu 2 kata kadar çıkartırsın bu modemi ona bağlarsın kablonun diğer ucunda modeme bağlarsin

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Cümleten teşekkür ederim arkadaşlar alayım bir tane access point is görmesse o aldığımı kablo ile yukarı çekerim

hikmet366

hikmet366

Üye
bir şema yapıyorum onu uygularsın

• Beğen
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam bekliyorum

hikmet366

hikmet366

Üye

çekim sorunu yaşamak istemiyorum dersen bunu yap
4metre kablo yetmez v.s

• Beğen
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi

çekim sorunu yaşamak istemiyorum dersen bunu yap
4metre kablo yetmez v.s
EyW. hocam çok sağol ayarlarını netten araştırıp yaparız ama belki çekmeye de gerek kalmaz eve takınca acceS pointi çeker çekmez se mecbur dediğin şemayi uygulucam çok sağol hocam

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
EyW. hocam çok sağol ayarlarını netten araştırıp yaparız ama belki çekmeye de gerek kalmaz eve takınca acceS pointi çeker çekmez se mecbur dediğin şemayi uygulucam çok sağol hocam
aynen rica ederim

• Beğen

Üst Alt