Acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Acaba ?
Merhaba arkadaslar yaz geldı ufak capkınlıklara devam. :) efenım sımdı ılk okuldan tanısmıslıgım olan bır kız var ısmı zeynep olsun. Oylede zaten :D herneyse. Bu kızla 8. Sınıfa kadar beraber okuduk sonra onlar konyaya tasındı ben konyanın ılcesındeyım. Uzak sayılmaz otobusle 30 dk falan. Lakın ılk okuldan sonra hıc gorusemedık. 5 6 ay once falan face den eklemıs benı kabul ettım konusuyoruz falan. Bayagı bır arkadaslıgımız suruyor tekrar 6 aydan berı ıste numarasını ıstedım verdı mesajlasıyoruz her gun olmasada sıklıkla. Ve genelde samımı davranır mesajlarıma cevap verır yanı. Bı kere fotografnı ıstemıstım gondermıstı face den benım fotograflarımı falan da begenmıs. Guzel kız hos kız. :) dun sms ı bıtmıs mesaj atmıstım caldırdı benı bende aradım 5 6 yıldan sonra ılk defa bırbırımızın sesını duyma sansına sahıp olduk. Aradım kımsınız dedı kım arıyor senı bak bakalım dedım tamamda sen o olamazsın dedı ne alaka falan dedım yaaa sen muhammet degılsın ıste bu ses ona aıt olamaz dedı.neyse kı benım oldugumu anladı ınandı sonradan. Kız cok fena heyecan yaptı farkettım konusamadı sesı tıtrıyordu kekeledı falan.elı ayagına dolandı resmen. Sımdı sesım soylekı efendım muzıkle ugrastıgımdan dolayımıdır bılmem san egıtımı dıksıyon falan bılen bılır. Ve kız arkadaslarımdan sesımden etkılendıgını soylemeyen hıc olmadı. Hepsıde etkılendıgını dıle getırdı. Acaba aynı sey mı. kapalı bır kız amacım ne dersenız ne cok cıddıye baglamak nede takılmak arası. Yorumlarınızı beklıyorum. :)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Sakin duygulariyla falan oynama.Kiz cok ciddiye alabilir.

x-scarface

x-scarface

Üye
Gardaş sende başımıza playboy oldun çıktın haftalık yeni konu açıp yeni kızlardan bahsediyorsun.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
valla birisi gidiyor birisi geliyor birisi adam gibi dursa amenna :)

by-pegasus

Üye
çapkın dede bence bas teklifi çık yada açıl he bide sen kaç kişiyle çıktın

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
adaşımsın. Adının gerektiği gibi davran. Muhammed isminin hakkını ver muhammed !

ismim muhammet.

- - - Eklendi - - -

çapkın dede bence bas teklifi çık yada açıl he bide sen kaç kişiyle çıktın

şu ana kadar mı

- - - Eklendi - - -

adaşımsın. Adının gerektiği gibi davran. Muhammed isminin hakkını ver muhammed !

burada yanlıs olan nedir ? Hem benım ne yaptıgım senı neden ılgılendırıyor ?

Üst Alt