aa-tolga konusundaki son msjlarıma cevap vermedi lütfen 3 dknızı ayırıp yardımcı olabilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

o-varli

Üye
    Konu Sahibi
aa-tolga konusundaki son msjlarıma cevap vermedi lütfen 3 dknızı ayırıp yardımcı olabilirmisiniz
merhaba arkadaşlar burdaki konuda http://www.maxicep.com/symbian-dest...adan-istedigin-dili-sec-yukle-224-225547.html tolga ardaşımız 2 msjdan sonra sayfa 223 ten beri yazdıklarıma bilmiyorum neden cevap vermedi
lütfen telefonum 6680 eğer şu an yapabilceğim şeyleri özellikle servise götürmek dışındaki şeyleri söyleyen arkadaşlardan şimdiden allah razı olsun
merhaba arkadaşlar birkaç gün önce aa-tolganın vermiş olduğu phoenixle firmware güncelleme konusundaki işlemleri 6680 marka telefonum için yaptım ama o sayfada verilen 5.04.40 yazılımını yükledim ama yüklerken bağlantılar tam olduğu halde hata verdi bağlanamıyor falan yazdı ve bağlantı koptuktan sonra telin ekranına sadece nokia yazısı gelip gidiyor ama hiç açılmıyor
sonra tolga dead flash atmam gerektiğini söyledi lütfen cevap eğer ben deadflash denilen gibi navifirmden en son versiyonu çekip atarsam (en alttaki en son dimi yanılmıyorum) başka bir sorun olur mu acaba lütfen bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum
acaba dead flash nasıl atılıyor lütfen tarif edebilirmisni sorun var arkadaşlar phoenixle yazılım atim dedim atmasaymışım keşke telefonum nokia 6680 yazılım yüklemeden önceki versiyonu 5.04.7 idi ama bende üst versiyon sanıp 5.04.40 ı yükledim ve tel açılmıyor ekrana nokia yazısı gelip gidiyor hala çözüm bulamadım özellikle imei numarası denen olayı merak ediyorum arkadaşlar acaba değişmişmidr mesela ben flaş atmayı başarsam olsa çalışsa bu numara yüzünden şebeke yok problemleri falan yaşarmıyım yada flaşa zarar vermeden bu işlemi bşarsam dil veya herhangi karşıma çıkacak sorunları veya çözümleri söyleyebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler çok para vermek istemiyorum gerçekten eğer şu anki budurum nokia yazısının gidip geldiği durum için çözüm 20-30tlyi geçmiyecek bişeyse hiç riske girmiyim yaptırim hemen valla allah korusun daha fazla zarar vermek istemem birde dead flash phoenixle mi atıcam yada hangi program yardımıyla atıcam aklım karman çorman oldu forumlarda biraz aradım aa-tolga keşke ilk sayfada yeni versiyonu koysaydın bende bu acemilikle onu yüklemeyecektim forumlarda eski versiyon yüklenince böyle olduğuna dair msjlar var neyse bunda sonrası çok daha önemli tüm tavisyelere açığım arkadaşlar lütfen çözüm

arkadaşlar dku-2 kablosuyla dead flash atmayı denedimö ama bu hatayı veriyor ERROR: Failed to set phone to flashmode sizce kablomu yanlış ve son durum şu an telefonun açma kapama tuşuna basınca ekran açılmıyor nokia yazısı sadece şarja takınca çıkıyor:allalla::hmmm

--------------- Ekleme ---------------

16 kişi bakmış biri bile cevap yazmamış zaten bozuldu tolga yüzünden şimdi boşu boşuna 40tl civarında para gitcek tolganın bari msjını editleyin başkalarının telefonuna zarar gelmesin para tabi helal yollardan okadar kolay kazanılan birşey değil

maktama

maktama

Üye
16 kişi bakmış biri bile cevap yazmamış zaten bozuldu tolga yüzünden şimdi boşu boşuna 40tl civarında para gitcek tolganın bari msjını editleyin başkalarının telefonuna zarar gelmesin para tabi helal yollardan okadar kolay kazanılan birşey değil

Çözüme dair bir bilgim yok ama...
Tolgayı suçlaman ilginç, adam seni zorlamadı ya yap diye... Tolga'yı tanımam etmem, Ben onun yöntemiyle 3 arkadaşın yazılımlarını(5800 xm) güncelledim, ve sorunum yok. Ama onunu yöntemini denemeden 100lerce sayfa okudum ve sonuçların ne olabileceğini de gördüm ve risk alarak yaptım, keza herkes öyle yapıyor. Tabi herşey her zaman sorunsuz gitmiyor, o sorun da sana(ve bazı kişilere daha) rastlamış.
İnşallah sorununu çözersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt