6680 firmware hatası yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

o-varli

Üye
    Konu Sahibi
6680 firmware hatası yardım lütfen
merhaba arkadaşlar birkaç gün önce aa-tolganın vermiş olduğu phoenixle firmware güncelleme konusundaki işlemleri 6680 marka telefonum için yaptım ama o sayfada verilen 5.04.40 yazılımını yükledim ama yüklerken bağlantılar tam olduğu halde hata verdi bağlanamıyor falan yazdı ve bağlantı koptuktan sonra telin ekranına sadece nokia yazısı gelip gidiyor ama hiç açılmıyor
sonra tolga dead flash atmam gerektiğini söyledi yazdığım msja cevap vermemiş nedense es geçmiş lütfen cevap eğer ben deadflash denilen gibi navifirmden en son versiyonu çekip atarsam (en alttaki en son dimi yanılmıyorum) başka bir sorun olur mu acaba lütfen bilen arkadaşlardan da cevap bekliyorum
acaba dead flash nasıl atılıyor lütfen tarif edebilirmisni sorun var arkadaşlar phoenixle yazılım atim dedim atmasaymışım keşke telefonum nokia 6680 yazılım yüklemeden önceki versiyonu 5.04.7 idi ama bende üst versiyon sanıp 5.04.40 ı yükledim ve tel açılmıyor ekrana nokia yazısı gelip gidiyor hala çözüm bulamadım özellikle imei numarası denen olayı merak ediyorum arkadaşlar acaba değişmişmidr mesela ben flaş atmayı başarsam olsa çalışsa bu numara yüzünden şebeke yok problemleri falan yaşarmıyım yada flaşa zarar vermeden bu işlemi bşarsam dil veya herhangi karşıma çıkacak sorunları veya çözümleri söyleyebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler çok para vermek istemiyorum zaten yok gerçekten eğer şu anki budurum nokia yazısının gidip geldiği durum için çözüm 20-30tlyi geçmiyecek bişeyse hiç riske girmiyim yaptırim hemen valla allah korusun daha fazla zarar vermek istemem birde dead flash phoenixle mi atıcam yada hangi program yardımıyla atıcam aklım karman çorman oldu forumlarda biraz aradım aa-tolga keşke ilk sayfada yeni versiyonu koysaydın bende bu acemilikle onu yüklemeyecektim forumlarda eski versiyon yüklenince böyle olduğuna dair msjlar var neyse bunda sonrası çok daha önemli tüm tavisyelere açığım arkadaşlar lütfen çözüm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar dku-2 kablosuyla dead flash atmayı denedimö ama bu hatayı veriyor ERROR: Failed to set phone to flashmode sizce kablomu yanlış

karammm36

Üye
arkadaşlar benimde 6680 versiyon yüzünden kapandı phoenixle nasıl flash veya versiyon atarım gerekli programlar nelerdir şimdiden sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt