___kaptan___ 'ı nasıl bilirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Ayın üyesi :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
daha da tanıyan yok mu beni yaw :(

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
çakma denizci :D tanıdığım kadarıyla iyi kardeşimdir :oke:

• Beğen
saranghaee

saranghaee

Üye
o her zaman çok sevilen biri :tebessüm:

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
kaptan kardeşimi forma girdiğimde her zaman görüyorum maşallahi var :) kardesimizi çook cana yakın biri olarak görüyorum yorumlarınla hep dikkatimi çekmişsinDIR KARDEŞIM:)

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
kaptan kardeşimi forma girdiğimde her zaman görüyorum maşallahi var :) kardesimizi çook cana yakın biri olarak görüyorum yorumlarınla hep dikkatimi çekmişsinDIR KARDEŞIM:)

Çok kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim :tebessüm: Elimden geldiğince forumda aktifliğimi koruyup yararlı konular açıp yardımlaşmaya gayret ediyorum :tebessüm:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Abi şu konuyu gördükçe yorum yazasım geliyor ama aklıma gelmiyor yazcak bir şey denilebilecek tüm iltifatları üzerine al :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Abi şu konuyu gördükçe yorum yazasım geliyor ama aklıma gelmiyor yazcak bir şey denilebilecek tüm iltifatları üzerine al :)

Vay güzel kardeşim yüreğine gönlüne sağlık eksik olma :tebessüm: çok teşekkür ederim kardeşim :tebessüm:

Buğra

Buğra

Admin
forumdan gördüğüm kadarıyla iyi bir kişiliğe sahip,ilginç olaylara meraklı bir arkadaşımız :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
forumdan gördüğüm kadarıyla iyi bir kişiliğe sahip,ilginç olaylara meraklı bir arkadaşımız :)

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim :tebessüm: + Fazlasıyla garip ve ilginç olaylara meraklıyımdır :)

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
note 2 ve parapsikoloji ile ilgisi olan birisidir ayrıca forumun her yerinde bulunmaktadır :)

Ramatata

Ramatata

Üye
Bilmiyorum tesadüf mu ama girdiğim her konuda kaptan nicki var hatta bir ara dedim ki bu adam buradan hiç çıkmıyor sanırım buda bize yardımcı olduğunu gösteriyor

:)

ka_za

ka_za

Üye
Bilmiyorum tesadüf mu ama girdiğim her konuda kaptan nicki var hatta bir ara dedim ki bu adam buradan hiç çıkmıyor sanırım buda bize yardımcı olduğunu gösteriyor

Tesadüf degil kardes cidden var ben ilk takılmaya basladıgımda dedim heralde forum sahibi falan :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
note 2 ve parapsikoloji ile ilgisi olan birisidir ayrıca forumun her yerinde bulunmaktadır :)

(L) Note 2 (L) :sirit: eyvallah güzel kardeşim :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim :tebessüm:
Sabah 11.00 ila gece 04.00 arası forumdan hiç çıkmıyorum bu süre bazen gece 5-6'ya kadar uzuyor :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Tesadüf degil kardes cidden var ben ilk takılmaya basladıgımda dedim heralde forum sahibi falan :D

:aha: :kıskıs: Yok canım daha neler :) :tebessüm: Sadece forumun sıcak/hoş sohbet ve ailevimsi ılımlı ortamı hoşuma gidiyor, çıkasım gelmiyor bağımlıktan öte farklı bişey bir parçam gibi :tebessüm:

Üst Alt