___kaptan___ 'ı nasıl bilirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
___kaptan___ 'ı nasıl bilirsiniz?
Forumda pek göz önünde olmasamda sakin sakin takipçiyim :)

Evet arkadaşlar beni nasıl bilirsiniz? (merhumu nasıl bilirdiniz gibi oldu ama :D )

Samimi cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için, elleriniz dert görmesin :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İlk yorum benden gelsin kaptan. :tebessüm: Çok fazla sohbetimiz olmadı ama forumda gözüme çarpan yorumların olmuştur...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
İlk yorum benden gelsin kaptan. :tebessüm: Çok fazla sohbetimiz olmadı ama forumda gözüme çarpan yorumların olmuştur...

Teşekkür ederim sağolasın :) genel olarakta içine kapanık olduğumdan pek bi sessizimdir :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Burası içine kapanmak için değilde aksine sosyalleşmek için en güzel yer bence.

Aynen öyle gerçekten normal hayatta reelde gerçek arkadaşım yoktur olmasını ben istemedim, ama burası başka önceleri ayda bir bakardım buraya ama şimdi opera miniyi açıyorum ilk sekmede facebook ikinci sekmede burası 7x24 haberleri konuları okuyorum yani :) + çoğu kişilerle hoş sohbetlerde bulunduk :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aynen öyle gerçekten normal hayatta reelde gerçek arkadaşım yoktur olmasını ben istemedim, ama burası başka önceleri ayda bir bakardım buraya ama şimdi opera miniyi açıyorum ilk sekmede facebook ikinci sekmede burası 7x24 haberleri konuları okuyorum yani :) + çoğu kişilerle hoş sohbetlerde bulunduk :)
Hayatta yüz arkadaşın olacağına bir tane dostun olsa yeter der büyüklerim. Burası menfaati olmadan saygının ve sevginin paylaşıldığı ve ender kişilerin bulunduğu bir platform kardeşim... Alıştın mı kolay kolay kopamıyorsun yani... :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Hayatta yüz arkadaşın olacağına bir tane dostun olsa yeter der büyüklerim. Burası menfaati olmadan saygının ve sevginin paylaşıldığı ve ender kişilerin bulunduğu bir platform kardeşim... Alıştın mı kolay kolay kopamıyorsun yani... :)

Büyükler hep haklıdır zaten :) alışmak bir yana ortamı sevmek yeniliklerle karşılaşmak zaten burayı benim için vazgeçilmez kılıyor :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Note2 hayranı bir kişilik :)

cukuleaks

Üye
Sadece bugün gördüm forumda. Ama gördüğüm kadarıyla sağlam bi kişilik. Aman ilerde mayışma sakın :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gökçen abimin sözlerine katılıyorum öncelikle :)

onun dışında senin 1–2 konuna yorum attığımı hatırlıyorum güleryüzlü cana yakın biri olarak tanıyorum seni kaptan:)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Ha bi de kore hayranıdır kendisi :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Allah uzun ömürler versin . Sakin ve anlamlı konuşan birisin . :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şimdilik yenisin herhangi eksi bir duşunceye sahip olacagim bir yorumunu gormedim. Tanişalim muhabbetimiz artsin inşallah uzun zaman burada guzel bir arkadaşligimiz olur. Hakkindaki ilk izlenimlerim olumlu umarim hep bu seviyeni koruyarak aktifligini devam ettirirsin.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Note2 hayranı bir kişilik :)

Note2 <3

- - - Eklendi - - -

Sadece bugün gördüm forumda. Ama gördüğüm kadarıyla sağlam bi kişilik. Aman ilerde mayışma sakın :D

hiç bi şartta mayışmam nerde duracağımı çok iyi bilirim :) dostluklarıma sadık kalmaya çalışacağım :)

- - - Eklendi - - -

Gökçen abimin sözlerine katılıyorum öncelikle :)

onun dışında senin 1–2 konuna yorum attığımı hatırlıyorum güleryüzlü cana yakın biri olarak tanıyorum seni kaptan:)

Allah razı olsun teşekkür ederim değerli yorum vede düşünceleriniz için canayakın olduğum kesindir kolay kolay tersleyen birisi vede kırıcı değilimdir :)

- - - Eklendi - - -

Ha bi de kore hayranıdır kendisi :)

tam bir (Güney Kore) hayranı desek :)

- - - Eklendi - - -

Allah uzun ömürler versin . Sakin ve anlamlı konuşan birisin . :)

Rabbim hepimize hayırlı uzun ömürler versin , kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

şimdilik yenisin herhangi eksi bir duşunceye sahip olacagim bir yorumunu gormedim. Tanişalim muhabbetimiz artsin inşallah uzun zaman burada guzel bir arkadaşligimiz olur. Hakkindaki ilk izlenimlerim olumlu umarim hep bu seviyeni koruyarak aktifligini devam ettirirsin.

Aslında pek yeni değilim 1 yılı aşkındır buralardayım ama gerçek hayatta da içine kapanık olduğumdan sonradan sonraya değerli Formumuzda aktifleşmeye kendimi göstermeye başladım, kıymetli düşünce ve de yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Gadasını-gıdısını aldığım :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Gadasını-gıdısını aldığım :)

Kayseri ve çevresi yörelerde kullanılan ; karşıdaki kişinin kötü huy vb davranışlarından arındırılmışlığı anlamında kullanılan bir terimdir :)

gadasını aldığım kardeşim :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Sevdim o sözü abi :) sağolasın öyle iyi bir sözü bana layık gördüğün için :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Sevdim o sözü abi :) sağolasın öyle iyi bir sözü bana layık gördüğün için :)

rica ederim güzel kardeşim tamamiyle samimiyet göstergesidir, gadasını aldığım gözüyün yağını yidiğim :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Askere gidecek note2 hayranı abimiz

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Askere gidecek note2 hayranı abimiz

yüreğine sağlık paşam dur bakalım Note2'ye ilân-ı aşk ediyorum ama askere 4 ay sonra gidicem, 15 ay askerim etti sana 19 ay, 19 ay sonra ne Note2'ler çıkacak acaba :) ister misin Note2'ye on basan bi note3 çıksın :)

Üst Alt