820 güncelleme geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
data sens başlangıç ekranına geliyor zaten ayrıyetten ayarlarda uygulamalarda. Datasens var normal uygulama gibi uygulama listesinde

Son düzenleme:

smltrl

Üye
Eeeee nasıl olacak bu iş ??? Ya NSU'dan yada telefonu mu resetliyeceğiz şimdi ?Yahu arkadaşlar Data Sense gelenler hele bir nerede olduğuna bakıversinler de aranıp durmayalım telefonun içinde ...

Bugün güncelledim data sense ana ekrana sabitlenmişti güncellemeden sonra ve sağa kaydıınca gelen uygulama menüsünde de var

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
açıklama yapmıştım ama dediklerim doğru değil heralde

sekajmer

sekajmer

Üye
bende yok ama gerekte yok n9'uma android kuruyom :D

sekajmer

sekajmer

Üye
Hayırlı olsun :)
Kolaysa WP kur :D
:D meego ve android varken napim WP'u :bleh:
ama android'in en yakıştığı telefon bence n9, köşeli ve ekranı eğimli olduğu için tıpkı 920 ve üzerileri gibi.
neyse konuyu dağıtmayalım hani bana datasense:'(

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
:yurucidden yok mu bende var

Kelv1n

Kelv1n

Üye
Bendede gozukmuo ne yaptıysam sorun var sanırım :(

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Nokia müşteri hizmetlerini arayın acaba olmaması başka bir sistem güncelleştirmesinemi bağlı

merlin19

merlin19

Üye
data sense gelir sıkıntı yapmayın arada güncelleme ile iteliyorlar 920 ye nsu ile yüklediğimde bende ilk data senseye baktım yoktu sonra telefona birkaç güncelleme geldi baktım data sense göründü turkcell rom du :) yani sıkıntı yok öyle yada böle geliyor :)

mr_enes1

mr_enes1

Üye
Ben de dün güncelleme yaptım fakat Data Sense gelmedi bana da. Bu nasıl güncelleştirme anlamıyorum bu kadar zor mu yani bunları yapmak.

serinaga

serinaga

Üye
data sense gelir sıkıntı yapmayın arada güncelleme ile iteliyorlar 920 ye nsu ile yüklediğimde bende ilk data senseye baktım yoktu sonra telefona birkaç güncelleme geldi baktım data sense göründü turkcell rom du :) yani sıkıntı yok öyle yada böle geliyor :)

Yahu adamlar zaten güncelleme verdiler, daha ne güncellemesi verecekler ???

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar data sense gelmesi lazım sürüm numarasının sonu 3002 olması lazım eğer güncellemeden sonra sonu 3002 ise ve data sense yoksa twitterdan telefonun geri bildiriminden sürekli yazın durumu en son çare de eylül sonunda yine düzeltilmezse flashlama yolu gözükür :) daha ne diyim :)

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar data sense gelmesi lazım sürüm numarasının sonu 3002 olması lazım eğer güncellemeden sonra sonu 3002 ise ve data sense yoksa twitterdan telefonun geri bildiriminden sürekli yazın durumu en son çare de eylül sonunda yine düzeltilmezse flashlama yolu gözükür :) daha ne diyim :)

Zaten niyeti yavaş yavaş bozmaya başladım. Biraz daha bekleyeceğim, düzelmez ise telefonu fabrika ayarlarına döndüreceğim, yine olmadı NSU ile yükleyeceğim (Hem telefon kendine gelir diye düşünüyorum) ...Benim merak ettiğim bu güncellemeyi yapıpta data sense gelen var mı ? Kaç kişi ???Benim merak ettiğim bu güncellemeyi yapıpta data sense gelen var mı ? Kaç kişi ???

onursarii

Üye
saçmalığa bak ya güncellemeyi yaptım ama bir değişiklik yok data sense nerede yine yok.

sekajmer

sekajmer

Üye
arkadaş yeni 820 aldı ona yaptım güncelleme ama onada datasense gelmedi . İlginç:bilmm

Lumia820

Lumia820

Üye
ben dün gece 23:30 gibi ota ile yaptım bana datasense geldi ama önceden ben 3001 i nsu dan yüklemiştim

Üst Alt