Tavsiye 800 TL ye tablet önerisi.. Oyun-Performans !!!

Sponsorlu Bağlantılar

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim 2 secenek kaldi ya memotab8 yada tab3 8.0

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Acikcasi buldum ama 2013 mu 2014 mu bilmiyorum teknosa bimeks gibi sitelerden link atabilirmisiniz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Acikcasi buldum ama 2013 mu 2014 mu bilmiyorum teknosa bimeks gibi sitelerden link atabilirmisiniz
2013:

2014:

-Emre

-Emre

Üye
memotab8

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Verdiğim sitenin istanbulda 2 mağazası var ben o siteden 3 telefon aldım güvenebilirsin.

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Peki ortalama kac gune gelir

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Hafiza karti girisi yok ve 16 gb bu da elendi cidden guzelmis :( sadece oyun icin degil bol muzik resim vs vs depo edicem

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
2014 varken napiyim 2013 ü :) teknosada memopad8 olsaydi iyiydi yarin teknosaya gidip tab 3 8.0 i deniycem ama suan memo icin tek korkum gpu dusukluhu hd 7 modelinde gtq vice city i kasiyormus aynisi memo 8 de olurmukiTamam artik son sorum ya momepad 8 yada tab 3 ""10.1"" .8den vazgectim iyi degil diyorlar peki 10.1 mi memopad8 mi

Tab 3 10.1::

ishak388

ishak388

Üye
xperia tabletlere bakmanda fayda olabilir :bigstar:

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ama belirttim ya memopad8 yada tab3 10.1 ekranının çok büyük yada 8 inç olması sorun değil androidi temiz kullanırım sadece istediğim şey kalite ve performans telefonlardan bildiğimiz gibi samsung ön olanda benim için ama asusda bilgisayarda iyiler arasında bilmiyorm çok çelişkili sizin yorumlarınıza göre alıcağım dedğim gibi ekran büyüklüğü sorun deği istediğim performans ve kaliteBu arada asus samsunga rakipama fiyat farki fazla nedeni nedir

phasan

phasan

Üye
İpad mıni bak bı oda guzel en az 4 yıl guncelleme alır en kotu 10 yıl kullanırsın

-Emre

-Emre

Üye
bilgisayar konusunda asus samsungdan çok çok daha öndedir. Bu yüzden tablet pc alırken de bunu göz önüne almak gerek. Samsung'un en üst modelini almıyorsan hiç bulaşma.Mantıkları bizim dershaneler gibi işliyor adamların. Kazığı yemiyorsan güncelleme de yok .

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Karar verdim asus memopad 8 alicam tab 3 8.0 incelemesinr baktim 1.5 ram in 600 kusuru bize kaliyomus napiyim oyle tableti samsungun kendi uygulamalari (chat on vs vs..) olmasa samsungta ucar ama malesef..Tam memopad 8 e karar verdim oyun test videolarini izledim asphalt kasiyo resmen galaxy tab 3 8.0 da dead trigger asphalt vs. Hic kasma yok yarin alicam tableti hala 2 si arasindayim

• Beğen
Tepkiler: -Emre
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Karar verdim asus memopad 8 alicam tab 3 8.0 incelemesinr baktim 1.5 ram in 600 kusuru bize kaliyomus napiyim oyle tableti samsungun kendi uygulamalari (chat on vs vs..) olmasa samsungta ucar ama malesef..Tam memopad 8 e karar verdim oyun test videolarini izledim asphalt kasiyo resmen galaxy tab 3 8.0 da dead trigger asphalt vs. Hic kasma yok yarin alicam tableti hala 2 si arasindayim
Tab 8 mi kasıyor ??

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Yo hayir inceleme videosunda adam 1.5 ram lik tabletin sadece 500 mb si bize kaliyomus onu demek istedimabi yarın tablet alıcam bişiler yazarmısınız memopad 8 tamam eyvallah ta onda kasan tab 3 8.0 da kasmıyor zaten tab alırsam root atıp chat on gibi şeyleri silicem performansa az da olsa katkısı olur diye düşünüyorum bu taktiği telefonla denedim antutu da 1000 puan yükseldi

• Beğen
Tepkiler: harmless07
harmless07

harmless07

Üye
bende kafayı yemek üzereyim 400 tl bütçem var bir sonuç çıkaramadım herkes farklı şeyi diyor :(

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Bi yakinimda reeder a8ic var 340 a teknosadan aldi cok memnun