Tavsiye 800 TL ye tablet önerisi.. Oyun-Performans !!!

Sponsorlu Bağlantılar

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
800 TL ye tablet önerisi.. Oyun-Performans !!!
800 tl bütçem var bi tane model var aklımdada önerilerinizi almak isterim oyun performans açısından iyi olması bazılarında ısınma sorunu varmış bu ısınma sorunundan olmaması ve işlemcisi intel yada inteli aratmayan işlemcili tablet önerilerinizi bekliyorum bu haftasonu hayırlısıyla alacağım benim şuan almayı planladığım 2 tane var

1.si ==
2.si ==

daha iyisi yada rakip önerilerinizi bekliyorum .. Teşekkürler

0MG90

0MG90

Üye
Dostum sana önerim Android alma Retina ekranlı iPad Mini al daha uzun götürür. Hız ve grafik performansından daha fazla zevk alırsın. Şarjıda uzun gidiyor.

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
ios lara niyeyse ısınamadım nedenini bilmiyorum ama cidden android alasım daha çok var androiddeki çoğu ugulamaları kurabiliyomuyuz ?

fk555897

fk555897

Üye
dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
shadowgun real football 2013 falan filan bunlardanda ağır oyun yüklemek istiyorumpeki özgürlük ? android daha özgür yani şuan androidi savunmuyorum ama uzun süreli kullanıcam o yüzden iyi seçim yapmam lazım

0MG90

0MG90

Üye
İstediğin şeyi yükle kasmadan açar. Şarjı daha uzun gider.

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim zaten fiyati 900 bana en yuksek 800 lazim oda zar zor zaten :)androidden devam edelim ust komsum verdigim linklerden olan reeder i aldi cok memnun da bu asus da daha bi kac gun once piyasaya girmis asus diye guveniyorum islemcisi intelde ddr3 ram var iyi gibi de iste tablet hakkinda telefon kadar bilgim yok o yuzden sizr soruyorum@0MG90 sen anlarsın :D şimdi bi kaç tablet modeli var aklımda sana zahmet en iyisini söylermisin
1.si-- nexus 7
2.si --samsung Galaxy tab 4
3.sü-- asus memopad 8
4.sü-- asus memopad me176c(hd 7 değil)

4nünde fiyatı benim için uygun dış malzeme işlemcisi olarak hangisini önerirsiniz ? memo pad8 e sıcak bakıyorum ama memopad me176c de intel atom kullanıyor ve kitkat sizce hangisini almalıyım bu haftasonu alıcam hayırlısıyla yorumlarınızı bekliyorum..

0MG90

0MG90

Üye
Asus Memopad8'i alırdım ben olsam

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Memopad8 intelmi kullaniyor islemci olarak

0MG90

0MG90

Üye
Bilmiyorum ama İntel kötü boşver onu

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Peki inteli bosverelim galaxy tab 3 8.0 nasil 1.5 ram 1.5 ghz ?

0MG90

0MG90

Üye
Samsung alma Touchwiz sıkıntı yaratır sonralarda
Android alacaksan Memopad8 uygun

latf

Üye
note 8.0 da alabilirsiniz, ben kullanıyorum ve memnunum, ama güncelleme almaz bunu da söyleyeyim

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Memopad 8 le tab 3 8.0 arasinda kaldim gercekten @0MG90 bu karsilasmada tab 3 kazaniyir

0MG90

0MG90

Üye
Karşılaştırma saçma sapan bir şey ona bakma

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPad al veya illa adroid dersen Nexus 7.Çok işlevli olsun dersen Note 8

dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
4-5 yorumda okudum memopad islemci bakimindan cok iyiymis tab e gore ama gta vice city de real racing 3 de fps dusuklukleri oluyomus tabde bu olay yok zaten chip degerlendirmelerine gore tab 3 yuzde 88 memopad 8 85 almis ikisi birbirine rakip ikisde alinabilir tabiki de 1 kere tablet alicam ve uzun sureli performans icin kullanicam

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
dendirit

dendirit

Üye
    Konu Sahibi
Tab 3 7 ile tab 8 arasindaki ekran buyuklugu disindaki fark nedir ?