8 Çekirdek+16Gb Ram.... özelliklerinde bir bilgisayar kaç para eder

Sponsorlu Bağlantılar

genso

Üye
    Konu Sahibi
8 Çekirdek+16Gb Ram.... özelliklerinde bir bilgisayar kaç para eder
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 8.Çekirdek İşlemci+16Gb RAM+2Tb HDD+2Gb 256 bit GDDR5 Ekran Kartı+750W Psu+12Cm ön 8Cm arka ek fan gibi yüksek özellikli pc kaç para eder.Evet bu özelliklerini saydığım pc kaç para eder.Ayrıntılı özellikleri
Kasa
Aerocool Strike X One Adv. 750W USB 3.0 Siyah ATX
İşlemci
AMD FX X8 8350 4.0GHz
Anakart
Asus M5A97 AMD970 DDR3 1866MHz S+GL+16X AM3+
HDD
HD Seagate ST2000DM001 Sabit Disk - 2TB 7200RPM 64MB Sata 6GB/S PC
Disk Okuyucu
SAMSUNG DVD-RW
RAM
Team Vulcan 16GB(2x8GB) Dual Kit DDR3 1600MHz Ram
Ekran Kartı
ATİ SAPPHIRE HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende olsun isterdim böyle bir kasa sahibi olayım.fiyat çok yüksek çıkar ama.

ozakin70

ozakin70

Üye
Bende olsun isterdim böyle bir kasa sahibi olayım.fiyat çok yüksek çıkar ama.

Yanliz yazma hizi dusuk 7200Rmp olsaydi daha iyiydi Onun haricinde sistem dengesizlik var bi taraf ddr5le ucarken en temel seyler ddr3 bence bunlari duzenlersen cok guzel bi fiyata satarsin

genso

Üye
    Konu Sahibi

Yanliz yazma hizi dusuk 7200Rmp olsaydi daha iyiydi Onun haricinde sistem dengesizlik var bi taraf ddr5le ucarken en temel seyler ddr3 bence bunlari duzenlersen cok guzel bi fiyata satarsin
tavsiyene göre düzenliyecem ama ddr3 olanlar anakart ve ram bunların zaten ddr5i yok yada ben bulamadım varsa linkini atarmısın

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
8 çekirdek zengin degilsen almana gerek yok.
Fx6300
M5a97 R2.0
2x4gb ripjawsx 1600
Hd7870xt
2tb disk.
300R 600watt kasa
Toplam 1600tl

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bu sistemlerde monitör yok mu

Akva96

Akva96

Üye

Yok abi. Dün arkadaşa aynı sistemi aldık. Hafta içi kuracağım.. Biz harddisksiz 1420 tl ye aldık
Ucuz bile kardeş ben olsam gözünün yaşına bakmam Pc önemlidir ya zevk işi bu sonuçta zevkinden kısma

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Ucuz bile kardeş ben olsam gözünün yaşına bakmam Pc önemlidir ya zevk işi bu sonuçta zevkinden kısma
ev için en iyi sistemi aldık nede olsa.. 2 yıl bitmeden bir iki ufak değişiklikle sistem yine teknolojiyi yakalamış olacak

genso

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar sorumun cevabı ?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
kardeş bu sistem yaklaşık yani ortalama 1600 küsürlere denk geliyor ama 1700 e daha yakın yani ortalam 1670-1680 civarı alırsın bu sistemi ama anakart hariç ben anakartın fiyatını bulamadım bu fiyatın üstüne anakartın fiyatını da eklersen tahminime göre sana 2.000 tl civarı tutar bu sistem.Ama L-Lumiere linkli arkadaş haklı 8 çekirdek fazla olmuş :nono:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o disk okuyucu yerine bluray koy yakışmamış :)

Üst Alt