7610 a hard format atamıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

madhead

madhead

Üye
    Konu Sahibi
7610 a hard format atamıyorum...
arkadaşlar benim 7610 um var..telefonu şarja bağladığımda "uygulama kapandı.Main" yazısı geliyo..bide bu sıralar telefon görüşmelerimden sonra telefon kendini resetler oldu..hard format atarsam düzelir diye düşünüyorum..çünkü bi çok kere soft attım değişen bişi yok..softla beraber hafıza kartınıda formatlamam bi işe yaramadı..benim sorunum hard format atamamam..*,3,yes,açma-kapama tuşuna aynı anda basıyorum.telefon nizami bi şekilde kapanıyor..forumda bi yerde okudum tel kapalıyken hard atılıyomuş..denedim bu seferde nizami bi şekilde açıldı..benmi bi yerde yanlış yapıyorum anlamadım..yerdım ederseniz sevinirim..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

hasisa

hasisa

Üye
*#7370#
dene iyi gelir

madhead

madhead

Üye
    Konu Sahibi
sğl hasisa..ama soft attım bi işe yaramadı dedim ya yukarda..bu gönderdiğin kod, soft format kodu olmuyomu yoksa!!!!!

madhead

madhead

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım...herkese teşekkürler..hasisa özellikle sana teşekkür ederim gösterdiğin alakadan dolayı....

"Telefonu Safe Modda Açmak

Kalem tuşuna basılı turtarak telefonun açma butonuna basın ve telefon açılana kadar o şekilde basılı tutun.Telefon açıldıgında elinizi kalem tusundan çekin. Bu sayede sadece telefonun çalışması için gerekli minumum dosyalar yüklenecektir.Bazen oluşan telefonu farmatlayamama sorunu bu şekilde çözülebiliyo." Alıntıdır..

yukarda yazılanı yaptıktan sonra..telefonu kapadım ve hard format atmayı denedim..sonuç pozitif..

hyper

Üye
çok fazla program kurunca telefonu bi yerden sonra kösteklio bunlar. gereksiz yere rami fln kullanıolar. en iisi fazla kurmamak ya da teli 50-60 günde bi formatlamak.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ii gec haberimiz oldu galiba ama :D geçmiş olsun ;;)

kuky07

Üye
sevgili arkadaşım ben dediklerinizin hepsini yaptım fakat hala ne format atabildim nede Telefonu Safe Modda Açabildim bana yardım edermisiniz??? 7610 kullanıorum hiç bi koda cvp alamıorumm ilginize şimdiden teşekkür ederimm

boyonces

Üye
N80 hard format olmuytoo yardım lütfenn:(

ORUC_REİS

Üye
telefonu safe modda açılıp açılmadığını nasıl anlıcaz ben soft format attım bir sonuç elde edemedim hard atamıyorum bi yardım edein arkadaşlar nlurr

kanarya_423

kanarya_423

Üye
ben de aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar. telefonum bi kere kapandı bi dahA açılmadı. hard formaT aTmAyA çAlıştım olmadı. formAtı atAmaDım.. safe moddA AçmAyı denedim olmAdı.. kesinlikle hiç bir şekilde açılmıyor. sürekli nokia yAzısı geliyor 2 dk kaldıktan sonra tekraR sönüyor ve beyAz ekran kalıyor. ne yApmaM gerekiyor yaRdım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :(

musti.12

Üye
Formatlama
Maxicep.com - Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları
İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken iki işlem vardır..
  • Telefonu Fabrika Ayarlarına Getirmek
Menü > Ayarlar > Telefon Ayarları > Fabrika Ayarlarına Geri Dön seçeneği işaretlenir ve teleofnunuzun tüm ayarları fabrikadan çıktıgı ayarlar olur ..

Sorununuz Hallolmadı mı ? O zaman Diğer Yol ?
  • Telefona format atmak ( sistemi baştan kurmak )
Ana numara çevirme ekranında iken *#7370# yi tuslayın, sorulan soruya "evet" cevabı verin ve telefonunuzun rom u silinecek, yeniden işletim sistemi kurulacak ve herşey sıfır olacak. Tüm sorunlar vs . gitmiş olacak ..

----------

Bir de hard format olayı vardır ( 36XX serisinde çalışmaz )

* + 3 + yes tuslarına basılı tutarak, telefonunuzun açma tuslarına basın ( yani 4 tus aynı anda basılı olmus olmalı açılırken), ekranda "Formatting" yazısı çıkacak ve tamamen silecek sistemi, bu da en son yapmanız gereken yol olmalı, tüm problemler, donanımsal değilse, halledilmiş olur .. bu qüzel
alintidir

orhan46

Üye
yıldız 3 yes tusu acma kapama telfn kapalı iken yap

ahmetsahin.

Üye
arkadaşım format: 3, yes, yıldız tuşları ile olur. telefon mutlaka kapalı olması grekir .üç tuşa aynı anda basarak telefonun power tuşuna bas ekrana formating diye bir ekran geliyor.o ekran yüklendikten sonra format atılmış oluyor.