74 mb ram belle shell ev ekranı

Sponsorlu Bağlantılar

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
caner performans modlarını versen nolacakki bilgi paylaştıkça güzel :D

ByKatre

ByKatre

Üye
Başka gömdüm de performas modu gömdüm yani onları veremem tamam atarım yok mu yaa gatged olması lazım

- - - Eklendi - - -

Yani jafla flash la

Aynısını 5800A Yapmak Için Performans Modları Gerekli Gadget.swf Yok Dosyaların Içinde Sen Pm At

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
ben c6v42 için portluyorum fakat performans 42 mb :( bana yardım edermisin performans hakkında

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
sen bayanmısın

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
evet

TheOldBros

TheOldBros

Üye
Tebrikler :)

safharat

Üye
5800 için anna yada belle ikonu birde keylock programı mediabarda olursa güzel olabilir

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
caner5588;yaparız da nasıl denicez kardeş_???? :D

sen yap kardeşim ben denerim sıkıntı yok :yuru

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
BUGÜN 5800 için yapıyom sonra yapacam bakalım 5800 dan nasıl bi performas alacaze

peki sonrasında c5-03 için yaparsan ki yaparsan sevinirim:d: ben denerim mesaj atman yeterli konuyu takip ediyorum zaten

caner5588

caner5588

Üye
    Konu Sahibi
peki sonrasında c5-03 için yaparsan ki yaparsan sevinirim:d: ben denerim mesaj atman yeterli konuyu takip ediyorum zaten
tamam yapacam :D

- - - Eklendi - - -

bugün 5800 için de yapacaz yaa onu daha da geliştirip yapacaz onun modlarını c5 de de kullanıp yaparız ama inş iyi performas alırız

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
tamam yapacam :D

- - - Eklendi - - -

bugün 5800 için de yapacaz yaa onu daha da geliştirip yapacaz onun modlarını c5 de de kullanıp yaparız ama inş iyi performas alırız

inşallah iyi olur. kolay gelsin

ByKatre

ByKatre

Üye
Modları İndiriyorum Hadi Hayırlısı :) :oke:

Üst Alt