Telefon Tavsiyesi 700 TLye Cihaz Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
700 TLye Cihaz Önerisi
Arkadaşlar Ablama Almayı Planlıyorum 1320 Düşünüyorum Daha Önceden 1520 Kullanmışlığım Var Malum Bataryaları Aynı Ekranıda Aynı Ama Kamerası Sıkıntı Ne Dersiniz Sıfır 1320 Mi Yoksa 640XL Mi Yada Alternatif Cihaz Önerirmisiniz?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
640xl kesinlikle daha iyidir. Ekran boyutu ideal. Güncel donanım. Logo microsoft. On ve arka kamera daha iyi. Batarya çıkartılabilir...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
640xl kesinlikle daha iyidir. Ekran boyutu ideal. Güncel donanım. Logo microsoft. On ve arka kamera daha iyi. Batarya çıkartılabilir...
Bataryası 3 Amper aratırmı acaba 1320yi :hmmm

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
batarya performansı açısından 640cl d kendini ispatlamış bir cihaz. Aratacağını sanmıyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
batarya performansı açısından 640cl d kendini ispatlamış bir cihaz. Aratacağını sanmıyorum.
800 850 Tlden Gidiyor Piyasası Bir Araştırayım Bakalım Buradaki Telefonculardan Bulabilecekmiyim Bulursam Bakarım Başka Önerileriniz Varsa Alabilirim Tşkler Bu Arada

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
önemli değil. Hepsiburada da diğer satıcılar 810 dqn satıyordu. Hala o fiyatsa bence oradan alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil. Hepsiburada da diğer satıcılar 810 dqn satıyordu. Hala o fiyatsa bence oradan alabilirsiniz.
800 Tlye Siyah Var Bakalım Eğer Aynı Fiyata Bulursam İnternetten Şipariş Vermem Telefonculardan Alırım Büyük İhtimalle :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İkinci el 1520 de bakabilirsiniz sahibinden falan.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
aynısını bulsanız da hepsiburada dan alın. Beğenmez iseniz iade edersiniz. Arka kapak aliexpress de 10-15 tl beyaz kapak alırsınız...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
aynısını bulsanız da hepsiburada dan alın. Beğenmez iseniz iade edersiniz. Arka kapak aliexpress de 10-15 tl beyaz kapak alırsınız...
Bakalım Olmazsa Öylede Olur Alacaklarım Denkleşsin Hele Kesinleşir :)

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl
erhanercan

erhanercan

Üye
64)xl derim bende o fiyat civarina bulabilirsen

iblah60

iblah60

Üye
android olmaz mı mesela 700 tl ye asus zenfone 2 laser 5'' inçlik versiyonu var hepsiburada.com da...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
64)xl derim bende o fiyat civarina bulabilirsen
800 850 Garanti Peki Madem Bataryası İyi Diyorsunuz Onu Alayım 1320 Kalsın :) Kamerası Yüksek Olsa Alırdımda Kamerası Korkutuyor beni
android olmaz mı mesela 700 tl ye asus zenfone 2 laser 5'' inçlik versiyonu var hepsiburada.com da...
Tşkler Alırsam Anca Maxı Alırım Oda Bataryasından Dolayı :) Android İstemiyorum :)

iblah60

iblah60

Üye
windows phone kullanan birisi değilim ama android i 3 sene 4.1.2 sürümü ile tanıdım ama win phone u geçen sene teknoloji mağazasında bakmıştım ana ekran biraz garibime gitmişti sonra araştırdım ki os stabil çalışlıyo ama uygulama sayısı az o yüzden pek tercih etmedim...
aklımda windows phone lu bi tel kullanmak var sizce hangisini almalıyım daha yeniyim ama özelliklerde şöyle olmalı
snapdragon işlemci
1 GB ram
16-32 GB hafıza
5-5.5'' ekran boyutu sizce hangi model benim için uygun olur tabi 4.5 g yi unutmamak lazım...
birde bu özellikleri ek olarak win phone 10 güncellemesi de lazım...

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
windows phone kullanan birisi değilim ama android i 3 sene 4.1.2 sürümü ile tanıdım ama win phone u geçen sene teknoloji mağazasında bakmıştım ana ekran biraz garibime gitmişti sonra araştırdım ki os stabil çalışlıyo ama uygulama sayısı az o yüzden pek tercih etmedim...
aklımda windows phone lu bi tel kullanmak var sizce hangisini almalıyım daha yeniyim ama özelliklerde şöyle olmalı
snapdragon işlemci
1 GB ram
16-32 GB hafıza
5-5.5'' ekran boyutu sizce hangi model benim için uygun olur tabi 4.5 g yi unutmamak lazım...
birde bu özellikleri ek olarak win phone 10 güncellemesi de lazım...
kısmet olursa bütün Lumia lar windows 10 güncellemesini alacak. (4gb rom lular hariç)
sanki sizde 640xl yada 830 u yazmış gibisiniz. Mesele yazdığınız özellikler değil. Mesele fiyat. 1000tl civarına temiz garantili ikinci el 1520 alabilirsin. 800tl civarına sıfır 640xl alabilirsin. Biraz daha fazlasına da 830 alabilirsin. Benim naçizane tavsiyem 1520 olur. O olmazsa 640xl Güzel bir seçenek...

(640xl ve 1520 nin yazdığınız ekran boyutunda olmadığını biliyorum ancak büyük ekranın verdiği hazzı tatsanız bence sonra vazgeçemezsiniz..

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
iblah60

iblah60

Üye
şu an kullanmakta olduğum telefon özellikleri 512 mb ram 800 mHZ tek çekirdek işlemci 8 GB dahili hafıza var alalı 3 sene oldu ve telefonda acayip donmalar ve kasmalar var bende stabilite den yanayım i phone alcak param yok ama windows phone os stabil diyorlar windows phone os aldıktan sonra stabiliti de sıkıntı yaşarsam hiç bir anlamı kalmaz o yüzden 5.5'' inç ekran 1 gb ram 16-32 GB hafıza istiyorum fazla oyun felan yüklemem sadece coc(clash of clans) clash royale mesajlaşma, forumlarda gezme, maillere bakma gibi şeyler ha diyeceksiniz daha düşük modeller var onları kullan diye ama bu işin ileriside var, şu an kullandığım telefon bu işleri yapıyo ama yavaş ve takılıyo işte...

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
1. Bizim mağazada coc yok.alternatifleri var ama o yok.
2. Yine fiyat belirtmemişsiniz

iblah60

iblah60

Üye
700 ile 1000 tl arası...
benzer coc derken mesela örnek verebilirmisin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt