6680 de program hatasııı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
6680 de program hatasııı
6680 im var ve rehbere girip biyeri arıcagın zaman yes yanı yesil arama tusuna bastıgında aramıyo fakat numarıyı direk ekrana yazıp basınca arıyo ve telefonu kapatıp açınca arıyoo arkadaşımdada var aynı sorun telefoncuya sordum program hatası var dedi telefon super kamera falan mukemmel kullanışlı ama sorunu bu ve telefonum spot bunuda belirtimmmm.. :help:

valmont2

Üye
telefon hafızasındaki herseyi hafıza kartına alın.. *#7370# yapıp telefonunuza format atın.. sorununuz buyuk olasılıkla hallolucaktır.

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by valmont2@Aug 27 2005, 02:18 PM
telefon hafızasındaki herseyi hafıza kartına alın.. *#7370# yapıp telefonunuza format atın.. sorununuz buyuk olasılıkla hallolucaktır.
[post=145988]Quoted post[/post]​
saolda telefon zaten yeni programda çıktı formattlı geldi aynı seyler oldu sen yaptında oldumu yani sen diyosunk soft format at olmuyo hard da olmadı softa olmadı uzgunum

valmont2

Üye
o zaman direk servislik arkadasım..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6680'lerin genel sorunu bu :(

Format falan düzeltmez.Ancak yeni Versiyonlar düzeltebilir.

ruh hastası

ruh hastası

Üye
aynı sorun bendede oldu servise verdim düzeldi ama seninki garantitizmiş arkadaşım şimdi çoğu telefon servisleri bu versiyonu yüklüyorlar

karizma

karizma

Üye
Maalesef 6680 in hastalığı bu servis hallader

katibim

katibim

Üye
aynı sorun benim garantili 6680 de'de var maalesef :'(

mahirmete

mahirmete

Üye
bunun çözümü var.. Arkadaşım sen Turkcekll Hazırkart kullanıyosn demektir. Telsim tak dene.. Hiç bi problem olmayacak.. Turkcell Hazırkart abonelerinin bi problemidir bu.. Forumu araştır nedenini bulacaksın.. SAna %100 çözüm diyorum.. telsim tak ve dene sadece.. Olmazsa buradayım..

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mahirmete@Sep 4 2005, 12:51 AM
bunun çözümü var.. Arkadaşım sen Turkcekll Hazırkart kullanıyosn demektir. Telsim tak dene.. Hiç bi problem olmayacak.. Turkcell Hazırkart abonelerinin bi problemidir bu.. Forumu araştır nedenini bulacaksın.. SAna %100 çözüm diyorum.. telsim tak ve dene sadece.. Olmazsa buradayım..
[post=153966]Quoted post[/post]​
tamam arkadaşım çok saolda ben ne yapayım 5 senedir kullandıgım hazırkartımımı deiştirm başka çozumler olması lazım dier arkadşların yazdıgı sorunlar belki bunu çozer ama sanada teşekkur ed
iyorum başka çozum varsa onuda yazarsan mutlu olurm teşekkurler

katibim

katibim

Üye
ama benimki faturalı hat turkcell bendede oluyor

tolga_ozkay

Üye
bendede 6680 var aynı sorunu bende yaşıyorum sadece yeni yazılım yüklenirse düzeliyomuş
bilgilerinize ;;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
hepsi mi sorunlu bu telefonların....

mahirmete

mahirmete

Üye
dostum turkcellden hattınızın bi özelliğini kapattırmanız gerekio sanırım.. forumda var araştırın ben hatırlamıom

emrecangir

Üye
Ben aldığım nokia dükkanına götürdüm.Bu sorunun ayarlar>şebeke ayarları>şebeke modu>GSM olcak dedi yaptı ama gene aynı sorunla karşılaştım.Şimdide versiyonu yükseltmeyi denicem.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet xmen hepsi sorunlu.. :(

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mahirmete@Sep 8 2005, 11:01 PM
dostum turkcellden hattınızın bi özelliğini kapattırmanız gerekio sanırım.. forumda var araştırın ben hatırlamıom
[post=159698]Quoted post[/post]​
kardeş onu bulda bi sole ya zor durumdaim olmuyo aramıyo telefon yaw deli olacam arkadaşlar versiyonla işi çozen varsa cevap versin solesın kaç version

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Turkcell Kontör Metre'yi demek istiyor arkadaşımız. ;)

Caine

Caine

Üye
bende olmuyor bu sorun falan? ilkkez duydum? ama tlfnum türkiyeden alınmış değil. isveçten alındı :DD sakın bunlar bozuk malların türkiyeye sürmüş olmasınlar? o dediğin problemleri çok duydum, bu işlerden anlayan birinin dediğine göre 3 türlü bu tlfnlar. 1. si toplama şeklinde çin malı, 2.si orjinali ve piyasaya sürülen garantililer yani, 3. süde piyasaya sürülen ve yurda kaçak giren genellikle dubaiden gelen spot telefonlar. bunlardan 1. sinde ne soprun desen çıkıyor :DD dubaiden gelen kaçaklardada bu var ve tgelf belli süre sonra dağılıyor (patlamıyor yanlış anlamayın) bu garantili piyasaya sürülen 6680 lerdede belli kullanımdan sonra versiyon yükseltilmesiyle ufak sorunları halloluyor... not: piyasadaki en ucuz nokia 6680 tlfler kesin çin malı olanlardır :ehe:

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Sep 13 2005, 01:15 AM
bende olmuyor bu sorun falan? ilkkez duydum? ama tlfnum türkiyeden alınmış değil. isveçten alındı :DD sakın bunlar bozuk malların türkiyeye sürmüş olmasınlar? o dediğin problemleri çok duydum, bu işlerden anlayan birinin dediğine göre 3 türlü bu tlfnlar. 1. si toplama şeklinde çin malı, 2.si orjinali ve piyasaya sürülen garantililer yani, 3. süde piyasaya sürülen ve yurda kaçak giren genellikle dubaiden gelen spot telefonlar. bunlardan 1. sinde ne soprun desen çıkıyor :DD dubaiden gelen kaçaklardada bu var ve tgelf belli süre sonra dağılıyor (patlamıyor yanlış anlamayın) bu garantili piyasaya sürülen 6680 lerdede belli kullanımdan sonra versiyon yükseltilmesiyle ufak sorunları halloluyor... not: piyasadaki en ucuz nokia 6680 tlfler kesin çin malı olanlardır :ehe:
[post=164226]Quoted post[/post]​

benim kide sıngapur ama oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt