6680 de program hatasııı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
nası yani ya singapur mu yazıyo telin içinde?? İlk defa duyuyom.

izzet

Üye
bence bu olayın bide yararı var artık bi numarayı bi kere görüp aklımda tutabiliyorum :hoho: :haha:

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaslar cok eskı konu olmasına ragmen son noktayı koyuyorum telefon spottu ve ıngılızceydı telefonun ıcınde olan menu 6681 menusuymus fakat yınede calısıyormus ben telefonun hem versıonunu deıstrdım hemde turkce attırdım duzeldı cokta memunum hepınıze tavsıye ederım

RockFord Fosgate

Üye
waybe 6680 ıcınde 6681 menusu bende bunu ılk defa duydum:)))

Nazire

Üye
<div class='quotetop'>(xmen &#064; Sep 8 2005, 03&#58;52 AM) [post=158648]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hepsi mi sorunlu bu telefonların....
[/b][/quote]

yoo benimki tıkır tıkır çalışıyo gerçi almanya&#39;dan geldi ama fark edeceğini zannetmiyorum&#33;&#33;&#33;

mobile

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Aug 27 2005, 01&#58;15 PM) [post=145985]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
6680 im var ve rehbere girip biyeri arıcagın zaman yes yanı yesil arama tusuna bastıgında aramıyo fakat numarıyı direk ekrana yazıp basınca arıyo ve telefonu kapatıp açınca arıyoo arkadaşımdada var aynı sorun telefoncuya sordum program hatası var dedi telefon super kamera falan mukemmel kullanışlı ama sorunu bu ve telefonum spot bunuda belirtimmmm..
[/b][/quote]

Telefonuna yazılım Güncellemesi Yap O zaman Düzeleceğini Umuyorum.Program atan bir telefoncu varsa o yapar.

<div class='quotetop'>(valmont2 &#064; Aug 27 2005, 01&#58;18 PM) [post=145988]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
telefon hafızasındaki herseyi hafıza kartına alın.. *#7370# yapıp telefonunuza format atın.. sorununuz buyuk olasılıkla hallolucaktır.
[/b][/quote]
*#7370# telefonunu format atmıyor o sadece fabrika ayarlarına geri dönüyor.Format Ayrı şekilde atılır ok.

adnancakmak

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Aug 27 2005, 02&#58;15 PM) [post=145985]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
6680 im var ve rehbere girip biyeri arıcagın zaman yes yanı yesil arama tusuna bastıgında aramıyo fakat numarıyı direk ekrana yazıp basınca arıyo ve telefonu kapatıp açınca arıyoo arkadaşımdada var aynı sorun telefoncuya sordum program hatası var dedi telefon super kamera falan mukemmel kullanışlı ama sorunu bu ve telefonum spot bunuda belirtimmmm..
[/b][/quote]
sanirim telefonlarin yapilisi veya yapildigi yermi farkediyo bendede 6680 var rehberden istedigim kadar arama yapiyorum

ksfb

Üye
<div class='quotetop'>(mahirmete &#064; Sep 3 2005, 11&#58;51 PM) [post=153966]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bunun çözümü var.. Arkadaşım sen Turkcekll Hazırkart kullanıyosn demektir. Telsim tak dene.. Hiç bi problem olmayacak.. Turkcell Hazırkart abonelerinin bi problemidir bu.. Forumu araştır nedenini bulacaksın.. SAna %100 çözüm diyorum.. telsim tak ve dene sadece.. Olmazsa buradayım..
[/b][/quote]

EVET ABİ BENDE DE AVEA VAR 2 AYDIR HİÇ BÖYLE Bİ SORUNLA KARŞILAŞMADIM

cumcum23

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Aug 28 2005, 10&#58;57 PM) [post=147248]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
6680&#39;lerin genel sorunu bu

Format falan düzeltmez.Ancak yeni Versiyonlar düzeltebilir.
[/b][/quote]
konu olarak werilmişti zaten orda da war bu sorun daha neler war

cep akwaryumu olmuş 6680

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt