6630 için gizlilik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
6630 için gizlilik..
arkadaşlar 6600 ve 6630 kullananlar benim derdimi anlayacaklardır..6600 da klasör içine klasörler falan açarak gizli resimleri videoları falan süper bir şekilde saklayabiliyordun ama 6630'da böyle bir olay yok klasör içine klasör falan açamıyosun sadece ana klasörün içine klasörler oluşturabiliyorsun onların içinede bişey saklayamazsın zaten saklasanda tüm dosyalar bölümünde galerideki tüm dosyalar gözüküyor ben sadece seçtiğim dosyaları gizlemek için ne yapabilirim bu sorunun çözümü mümkün mü ???

katibim

katibim

Üye
ben o olayı çift mmc kart kullanarak çözdüm , ayrıca şifreleme programları ile deyapabilirsin o.k.

warrior

Üye
Originally posted by katibim@Oct 8 2005, 02:26 PM
ben o olayı çift mmc kart kullanarak çözdüm , ayrıca şifreleme programları ile deyapabilirsin o.k.
[post=186761]Quoted post[/post]​
evet bu yazıdan çıkarılacak bi sonuç daha 8)
6600dan wazgeçme :iyi: :victory: :victory:

kingx

Üye
buyrun burdan alın SmartCrypto full versiyon.

Ya da buyrun Media Safe programı da aynı işi görür.

kingx

Üye
buyrun burdan alın SmartCrypto full versiyon.

Ya da buyrun Media Safe programı da aynı işi görür.

damad

Üye
6630 aynı sorunla bende karşılaştım ve arkadaşında söylediği gibi smart cripto ve HandyPhotoSafe programları yardımıyla foto ve diğerlerini şifreledim.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Herhangi Bir Dosya Yöneticisi Program ile (Fexplore,Fileman) Hafıza Kartının Sistem Klasörüne Gir (E:/System) burda Yeni Bir Klasör oluştur(E:/System/YeniKlasör) Gizlemek istediğin(yanigaleride olmamasını) istediğin şeyleri bu klasöre taşı Bu arada bunu Senin AhlakDışışeyleri Saklamayacağını düşünerek Söyledimyani Aile içi Çekilen VideoResim Gizlemek için. umarım bu Doğrultu da kullanırsın.

bjknemesis

Üye
dediğin dogru kardeş eextradan program yüklemeye gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt