6600 hız problemine kesin çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onur_as

onur_as

Üye
    Konu Sahibi
6600 hız problemine kesin çözüm
BEN DENEDIM DOGRUDUR BAYA FAYDASINI GORDUM VE GORUYORUM YALNIZ BEN DEFAULT TEMALARDAN BIRINI KULLANMIYORUM KULLANINCA DAHA DA BIR HIZLANIYOR AYNEN SOYLENEN LERI YAPIN BUYRUN:oke:

"Yapılacak" kısmına gidin... "seçenekler/yeni yapılacak notu "dedikten sonra "Konu" kısmına "Speed" , Bitiş Tarihi kısmına "29.01.2005", Öncelik "yüksek" değerlerini giriyorsunuz.Tamam diyorsunuz.

2) Tekrar aynı kısımdan bir yeni yapılacak notu daha giriyorsunuz, bu sefer konu "Qoukie", Bitiş Tarihi "29.01.2005", Öncelik "Düşük" diyor ve tamam diyorsunuz.

3) Henüz bu kısımdan çıkmıyor ve "yapılacak" kısmında, önce "Speed" notunun üzerine gelip "seçenekleri" tıklayıp "yapıldı işaretleyi" seçiyorsunuz. Sonrada "Qoukie" notunun üzerine gelip yine "seçenekler" den "yapıldı işaretleyi" seçiyor ve buradaki işinizi bitiriyorsunuz.

4) Makineye restart(kapatıp tekrar açıyorsunuz):oke:

Birde ilave olarak:

5) Menü/İşlem Kaydı/Seçenekler/Ayarlar dan "işlem kaydı süresini" 1 gün olarak değiştirin:oke:

6)tema olarak default temalardan birini kullanın diyor.. Bunu bizzat bende öneririmm.. Dehşet hız farkı yaratıyor..:ehe
7) NOT OLARAK SÖLİMDE :D BAZI ARKADAŞLAR BELKİ Q TUŞUNU BULAMAZ 7 DEDİR :ehe:kop:

• Beğen
Tepkiler: erdem onur, erso_, djargent67 ve 2 diğerleri

maxibrk

maxibrk

Üye
Daha önce verildi diye biliyorum. :islikKonu açmadan önce bir baksaydın verildi mi verilmedi mi diye...

onur_as

onur_as

Üye
    Konu Sahibi
vlla baktımda yoktu

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
teşekkürler... denerim

x-war

Üye
:D Denedim 6600ımın Büyük Olarak Gördüğüm Sorununu Halletti :D
Sağolasın Yalnız Bişii Anlamadım Notlarla Ne Alaka Notlarda Bi Kodlama Yapılabiliyosa BAşka şeylerde Yapabilriz?

karizma__

Üye
nerden indirecez acaba link nerde

dethom

dethom

Üye
tesekkürler

resso_21

resso_21

Üye
Daha önce verildi diye biliyorum. :islikKonu açmadan önce bir baksaydın verildi mi verilmedi mi diye...
daha önce ajanda ve işlem kaydından nasıl yapılacağı verilmişti arkadaşımızın bu yöntemi ilave oldu ve güzel oldu teşekkür ediyorum

osmanaktag

Üye
Saol...

combat212

Üye
saolasın

mert_gfb_17

Üye
teşekkür ederim inşallah işe yarar...

djargent67

Üye
kardeş dediklerini yaptım harbiden işe yaradı teşekkürlerr...

onur_as

onur_as

Üye
    Konu Sahibi
birşey degil

furo122

furo122

Üye
bende bir şey olmadı yine aynı hızda

sasa_1

sasa_1

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım olmuş.

senk55

Üye
teşekkürler. emeğe saygı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt