6500 Slide Güncelleme ve Rehber Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tyler78

Üye
    Konu Sahibi
6500 Slide Güncelleme ve Rehber Sorunu
Babamın 6500 Slide telefonu niyeyse rehberi bir garip göstermeye başladı. Bizde numaraları telefon hafızasına attık. N'olduysa ondan sonra oldu. Bütün numaralar gitti. Telefon hafızasında numara göstermiyordu telefon. Ama sim karta taşı menüsünde 244 tane numara gösteriyor. Taşı dediğimizde ise taşımıyordu.

Pc suit ile bilgisayara bağladım. Orada da gözükmedi. Bende yedek aldım. Sonra pc suit güncelleme var diye uyardı. 10 sürümü çıkmış. Güncelleyince düzelir belki dedim. Güncellerken telefonda ve bilgisayarda kesinti olmamasına rağmen kesinti var diyerek güncellemeyi durdurdu. Yeniden başlatın dedi, başlattım. Yaklaşık 1-1.30 saattir Kalan tahmini süre: 1 Saniye yazıyor.

Telefonun ekranında ise Test Mode yazıyor. N'olacak bu? Kaç saat sürer bir güncelleme? Programı kapat dediğimde telefonunuz çok kötü zarar görür diyor.

--------------- Ekleme ---------------

Saat 3 15 iken kablosunu çektim. Şu an telefon kapalı ve açılmıyor. * 3 yes ve no tuşu ile hard format denedim, hiçbir şey olmadı.
Ne yapabilirim? :(
Para da vermek istemiyorum cepçilere.

Saat 3 15 iken kablosunu çektim. Şu an telefon kapalı ve açılmıyor. * 3 yes ve no tuşu ile hard format denedim, hiçbir şey olmadı.
Ne yapabilirim? :(
Para da vermek istemiyorum cepçilere.

ya arkadaş çok ilginç ya. güncellemeyi yarıda kestim. telefon gece hiç açılmıyordu. Denemediğim şey kalmadı. sabah babama söyledim. azarı da yedim.

sonra babam basmış açma tuşuna. tak açılmış. bir açılıyor, bir açılmıyor.

djj_muzzy

djj_muzzy

Üye
servise gönderip format attıracaksn.zaten senn yaptıgın durum direkt olarak servislik olay

ask_71

Üye
Sen hatayı başta yapmışsın hiç mi düşünmedin günceller ken elektirik gider diye servise yolla ama baya emer ler seni

burak_909

burak_909

Üye
Kardeşim aynı sorun bendede var.
yahu direk format bu olayı çözer. :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...