6500 ekran da çizgiler ve karanlık sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
QARİİZMA

QARİİZMA

Üye
    Konu Sahibi
6500 ekran da çizgiler ve karanlık sorunu
aradakaslar slm oncelıkle 6500 slide telefonumun ekranında sorun war iç ekrandan kaynaklanıyo sannedersem renkli çizgiler we ekranda karanlık ne yapabılırım ekran mı degısecek yoksa murakkep mı bu we kaca mal olur yardım edermısınız tşkler şimdiden ...:(:(

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Garantisi varsa hemen servise götür

QARİİZMA

QARİİZMA

Üye
    Konu Sahibi
garantiyi bulamıyorum :( acaba kaca mal olur

Laz¥

Laz¥

Üye
Aynı sorun bende de var yardim eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

vahit31

Üye
kardeş servise gitmesi şart ya ekran filmi yanmıştır cok pahalı bir şey degil benımde 6500 slide war cok memnunum güzel telefon 20-30 tl civarı tutar :)

yolcu-93

Üye
merhaba ya benimde 6600 da aynı sorun var içte heralde mürekkep dağılmış acaba ne kadar tutar

serg45

Üye
garantiye gerek yok kvk teknikservise götür sadece imeil numarasyla hallediolar bnmde ole oldu yaptılar hatta kasayı bile deiştirdiler

desparato5000

Üye
arkdaşlar merhaba 2 ay önce 6500 slide aldım. fakat son 2 haftadır hafıza kartını bazen görüyor bazen görmüyordu telefonun arka kapağında kamera boşluğunun hemen yanında demir çıkıntı var onu pense ile sıktım artık hafıza kartını görüyor. fakat bu aralar başka bir sorunla karşı karşıyayım. hafıza kartından mp3 dinlerken yada video izlerken kendiliğinden ekranda renkli çizgiler oluşuyor, ekran kapanıyor 2-3 saniye sonra tekrar geliyor. genpa garabtisinde ve garantiye göndersem en az 1 ay sürecek ve sağlam olarak geri gelirmi bilmiyorum. çözüm yolu bilen varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt