6303 clasic güncellendi!!!! yeni sürüm 8.90 ile hatalar giderildi!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
6303 clasic güncellendi!!!! yeni sürüm 8.90 ile hatalar giderildi!!!!
arkadaşlar şu an güncel versiyon 10.12 dir.ancak nsu dan bunu yüklemek şu an için mümkün değildir.phoenix ile ancak bu yüklemeyi yapabilirsiniz.imzamın altındaki linkten ppu dosyası ile bu güncellemeyi phoenix ile yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: suleymanyuce, bymen07, thec35 ve 23 diğerleri

saturn48

Üye
teşekkur ederim paylaşımınız için. şu an iniyorn inşallah dediğiniz hatalar giderilir bu güncelleme ile..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
vayy kardeş sonunda sizin telefonun da versiyonu güncellenmiş...

ersencelal

Üye
Nasıl yüklenecek bu yardım pls.

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
Nasıl yüklenecek bu yardım pls.

softwarwe update i indir nokia com dan gerisini program halleder zaten usb üzerinden.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar cihaza yeni yazılım geldi version 9.10 bunu da yükleyin ben yükledim yeni daha bakmadım bişe olup olmadığına.incelediğim zaman paylaşacağım :)

yavuzyaman71

Üye
nokia sitesinde indirilemiyor 6303 8.90 nı indiren varsa dosyayı yollayabilirmi..................

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
nokia sitesinde indirilemiyor 6303 8.90 nı indiren varsa dosyayı yollayabilirmi..................

arkadaşım software update i nokia europa dan indireceksin tr sayfasında olmuo her zaman.ayrıca sen software update i kur güncelleme işin o tek başına halleder :oke:

yehoo88

Üye
arkadaşlar versiyonu yüklerken hata veriyo bi yardım edebilirmi biri acaba ???

Engin_ER

Engin_ER

Üye
dün software updater ile daha yeni bir versiyon yükledim
v.09,10 ama zil sesleri yinede az çııyor diyebilirim anlamadım gitti diğer müzik dinlerken radyo dinlerken bangır bangır ama zil sesi sonuna kadar açık ne zil sesini neden mesaj sesini gürültülü bir ortamda duymak mümkün değil hatta titreşimi bile algılamak zor

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
dün software updater ile daha yeni bir versiyon yükledim
v.09,10 ama zil sesleri yinede az çııyor diyebilirim anlamadım gitti diğer müzik dinlerken radyo dinlerken bangır bangır ama zil sesi sonuna kadar açık ne zil sesini neden mesaj sesini gürültülü bir ortamda duymak mümkün değil hatta titreşimi bile algılamak zor

ortam çok gürültülü ise duymak zor evet.

anemik

anemik

Üye
Mp3Gain programıyla müziklerin sesiini arttırıp atın telefona.bn dha 2gün oldu alalı şmdi serwiste telefon :D Wersiyon güncellerken yapamadım servislik oldu telefon.acılmadı kitlendi :s
Serwis bu sürümü güncelleyiptee getirir dimi ?? Bide garanti kapsamından cıkmaz dimi biz güncelleyince,sadece tamiratta garantiden cıkar dimi ?

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
Mp3Gain programıyla müziklerin sesiini arttırıp atın telefona.bn dha 2gün oldu alalı şmdi serwiste telefon :D Wersiyon güncellerken yapamadım servislik oldu telefon.acılmadı kitlendi :s
Serwis bu sürümü güncelleyiptee getirir dimi ?? Bide garanti kapsamından cıkmaz dimi biz güncelleyince,sadece tamiratta garantiden cıkar dimi ?

evet arkadaşım servis en son yazılımı yükler garanti dışıda olmaz cihazın.:oke:

protectwave

protectwave

Üye
Zil sesini geçtim alarm sesi ne olacak öyle.. Telefon iyi, karizması falan güzelde, işe bu telefonla uyanamıyorum ne yazık ki.

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
Zil sesini geçtim alarm sesi ne olacak öyle.. Telefon iyi, karizması falan güzelde, işe bu telefonla uyanamıyorum ne yazık ki.

uykun ağır demekki arkadaşım :) ben hep bunla kalkıyorum sabahları :):)

merty24

merty24

Üye
saol

protectwave

protectwave

Üye
uykun ağır demekki arkadaşım :) ben hep bunla kalkıyorum sabahları :):)
Enteresan bi durum var. Başka bi tel. yada saat kurdummu bu telefonun sesiyle diğer telefonlar daha çalmadan uyanıyorum.. Ama sadece bu telefonu kurdumu mümkün değil duymuyorum.. ilginç hakikaten...

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
bencede :)

hikayiran

Üye
arkadaşlar biraz önce nokia europe'dan software update'i indirdim. Ve update bul dedim. Bu arada cihazım nokia 6303. 9.10 update'ini buldu, yükledikten sonra cihaz kapandı açıldı. Ama dili İngilizce olud. Ve ayarlarda dil seçeneklerinde Türkçe yok. Acil cevap bekliyorum ne yapmam gerekiyor dilin Türkçe olması için.??

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
arkadaşlar biraz önce nokia europe'dan software update'i indirdim. Ve update bul dedim. Bu arada cihazım nokia 6303. 9.10 update'ini buldu, yükledikten sonra cihaz kapandı açıldı. Ama dili İngilizce olud. Ve ayarlarda dil seçeneklerinde Türkçe yok. Acil cevap bekliyorum ne yapmam gerekiyor dilin Türkçe olması için.??
Arkadaşım demekki telefonun, kvk, genpa gibi Türkiye distribütör garantisinde degilmiş.
Bunu namesis programı ile Product kodunu degiştirmen lazım.Degiştirdikten sonra yeniden yazılım yüklüyeceksin.Hemen Türkçe olcak oky.
Ayrıntılı bilgiye
http://www.maxicep.com/symbian-destek/ burdan ulaşabilirsiniz

:türkiye1:

Üst Alt