6300

Sponsorlu Bağlantılar

imustafapala

Üye
maalesef 6300 da msn denilen muhabbet yookk :agla

yxL

yxL

Üye
bende buLamadım msn oLAyını..:( gaLiba 6300 'e uygn msn prg. henüz çıkmadı acı ama gerçk..:agla

adrenalin_

adrenalin_

Üye
evet bende ne kadar uğraştıysam bulamadım msn programını

tayler

Üye
6300 bana önereceğiniz bir virus programı varmı buldum fakat dosya arsivi arızlı diyor bununla ilgilen arkadaşa bu programla iliglenirse cok sevinirim istediğim seyi buluyorum ama dosya arsivi arılı olması nediniğle yükleyememiyorum bu program sitenin basında s 40 programalrı var orda 3 bölüm var temalr oyunlar ve programalr orda programalara giriyorum orda aradığım hers ey var ama dosya bozuk nedeniğle yükleyemeiyorum

bloodless12

Üye
tema yükledim hemde 60 adet hepsı çalıştı problem olmadı.

kbb

Üye
arkadaşlar yapmayın gözünüzü seviyim ya ben de 6300 kullanıyorum her türlü temaydı resimdi oyundu programdı yükleyebiliyorum. s40 ve javalar içinden 240*320 piksel olan oyunları kullanabilirsiniz. yok gene de çalışmıyo derseniz *#0000# yazın ana ekranda sürümünü kontrol edin son çıkanı 5.50 sanıyorum sizde 5.00 dan daha eski bi versiyon varsa gidip teknik servisten yükletin yada bluetoothunuz varsa nokia nın kendi sitesinden yapın. ama bağlantı sırasında ola ki bi sorun çıkarsa telefon pert olur o yüzden bence en garantisi teknik servis olayı...

yxL

yxL

Üye
bende oyun,prog. ve temaLarı gayet güzeL yükLeyip çaLıştırıorm.. bi sorun yok yani..sorun yaşıyan arkadaşLAr sanırım uygun sürümü indirmemişLEr..!

chakaal123

Üye
saol eline sağlık

lovedboy

Üye
arkadaşlar bende 6300 kulanıyom tel uygun program yani *.jar or *.jad uzantılı programlar yüklerseniz çalışıyor ama sis dosyalarını çalıştırmıyo msn olarak mig33 çalışıyo vs
bence güzel tel daha eksiğini görmedim

mst2000

Üye
arkadaşlar çoğu şeyi yükleyebiliyorsunuz ancak tel yeni olduğu için bazı şeyler eksik :S

cepilan

Üye
evet 6300 symbıan 40 şuan da 6300 uyan program yok denıcelekkadar azz

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
Java Programları Yukleniyor

• Beğen
Tepkiler: RESULXX5
enes442

enes442

Üye
6300 s40 serisi symbian yada sis calıstırmaz ama jar calıstırır

konya_samet

Üye
6300 ile program falan bulursanız bana atarmısınız arkadaşlar bende size yardımcı olurum simdiden teşekkürler. [email protected]

lodos04075

lodos04075

Üye
paylaşım için teşekkürler burdaki bilgiler işime yarar

ama 6300 ın da sorunu çok geçen telofoncuya gittim herkesin şikayeti (oradaki) 6300 dan dı.

oflu.6134

oflu.6134

Üye
:coold: millet çok süper bi telefon ama sarjı cabuk bıtıyor. bende de 6300 var ve bi sürü program yukledım ve kullanıyorum java desteklı butun programları oyunları calıstrıyor...

kaan1253

Üye
6300de Jar Uzantılı Bütün Oyun Ve Programlar çalışıyor Arkadaşlar Msn Programı Da Oluyor Mig33 Msn Programı Saygılar

asdcxz

Üye
ben 6300 kullanıyorum. msn isterseniz mig33 , ebuddy veya windows live messenger çalıştırıyor birini seçin. programa gelince sis uzantılı dosyaları açmaz. jar , jad ve swf uzantılı dosyaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

msdony

msdony

Üye
6300 hafıza kartı şifre çözme programı yada yöntemleri varmı yardım lütfenn

abardak19

Üye
Yaa Arkadaşlar Mobil Pdfye Activation Code Olmadan Olmuyor Galiba Nasıl çalıştıcam

Üst Alt