6300

Sponsorlu Bağlantılar

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
6300
arkadaslar 6300 S40 destekli bir telefon ama program vs yüklenmediğini duydum doğrumudur kullananlar yardımcı olursa sevinirim bende bir arkadasıma önereceğim de

• Beğen
Tepkiler: memocan34

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Arkadasta Var Oda Program Yüklenmedini Soylemisti Ayrica Sis Uzantili Oyunlarda Yuklenmiyor.

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
zaten o java destekli bir tlf ona java yüklenmezki jad yada jar uzantılı dosyalar yüklenir ama yükleniyor mu yüklenmiyor mu bilmiyorummm kesin bişey söylemiyor kimse

Ozan

Ozan

Admin
Java destegi var bildigim kadarı ile java uygulamaları deneyin telefonda, ayrıca 6300 tema baslıgımız vardı bölümde, 6300 temaları da mevcut uygulama ve oyunlar dışında

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
bende N 73 var ben 6300 ı arkadasa önereceğim
java destekli bir telefon olmasına ragmen program yüklenmediği söyleniyor ben onu soruyorum yani 6300 a atıyorum java destekl nir msn programı yada başka bir program yükleniyormu diye

Master_Evil

Master_Evil

Üye
bende N 73 var ben 6300 ı arkadasa önereceğim
java destekli bir telefon olmasına ragmen program yüklenmediği söyleniyor ben onu soruyorum yani 6300 a atıyorum java destekl nir msn programı yada başka bir program yükleniyormu diye

bence arkadaşına da bi n serisi öner:)

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
bence arkadaşına da bi n serisi öner:)

maalesef elindeki emektar 3315 ten sonra N serisi bir telefonu kulllanabileceğini sanmıyorum telefon bozuk olmasa onuda değiştirmek istemiyor arabasına süs diye koyacakmış yaa varmı böyle bişey herkes ileriye gider bu tersine :utan:utan:utan:utan:vur:vur:vur:vur:vur

deli_yek

deli_yek

Üye
arkadaşlar 6300 a birsürü java program yükleniyor...

genco_37

Üye
bır kac program onerebılen varmı arkadaslar 6300 ıcın msn falan

tunga35

tunga35

Üye
nokia 6300 için msn yok arkadaşlar :(

layela

Üye
ya arkadaşlar forumda bi arattırsanız diyorum,java msn ve programlar mevcut. ama s60 gibi değil tabiki. oyun derseniz fazlasıyla mevcut

extow

Üye
ARKADAŞLAR 6300 A JAVA YUKALNIYO BEN CEP SOZLUK YUKLEDIM!!

BENDE SYMBİANDAN YANA OLAN BİRİYDİM BUNDAN ONCEDE 6600 KULLANIYODUM AMA BU TELEFONU ALDIKTAN SONRA HAVADAN KUS DENİZDEN BALIK TUTMA OZELLIGI BILE OLSA ASLA SYMBİANLI Bİ TELEFON ALIP ONUN AGIRLIGINI TASIMAM HELEKI N SERISI ASLA ALMAM!

KIM ALACAKSA HIC BASKA BISI BAKMADAN ALSIN 6300 :) :):yuru

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben soruma cevap aldım daha doğrusu arkadasıma bir 6300 aldık ve onu iyice inceledimm hatta formatladım yeniden S 40 java fotmatında herşey yükleniyor

inlovechild

inlovechild

Üye
N serisi guzel ama cok ugrastırıyor

lokman_03

lokman_03

Üye
arkadaşlar 6300 size tavsiye ederim çok harıka bir tlf.6300 yahoo bile var

lokman_03

lokman_03

Üye
arkadaşlar 6300 symbian 40 programlşarla ardığınızı kolayca bulursunuz...

calibra1971

Üye
6300 jawa programlar çok rahat yuklenıyor üstelik bluetooth tan hafıza kartına bile atıtığınızda çalışıyor(.pc suite bile gerk yok. ) bence tek eksiği şarj olayı:(

Anıl Umut

Emekli Yönetici
arkadaşlar bi 6630 kadar yükleyemiyorsun ama yine de bi kaç bi şey yükleniyo

enes_00042

Üye
slm arzu bende 6233 var ona java program tema ve oyun yükleniyer benim arkaşımdada var 6300 ona yüklerim cevabını bekliyorum birde 6233 için java real player bulursan sevinirimmmmmmmmmm bayyyy kendine iyi bak

gece_nemi

Üye
sağol kaedeş çok işime yaradı kib
:oke:

Üst Alt