6300

Sponsorlu Bağlantılar

imustafapala

Üye
ya ben hala cep msn bulamadım 6300 için off!!!

civata

Üye
işin zor

--------------- Ekleme ---------------

6300 bende de vardı senin yaşadıklarını bende yaşadım ve sattım

--------------- Ekleme ---------------

:oke: 6300 bende de vardı senin yaşadıklarını bende yaşadım ve sattım

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
ya ben hala cep msn bulamadım 6300 için off!!!

MORANGE
msn, aol, ıcq, google talk, yahoo messenger özelliklerinin yanında email desteğini kulllanabileceğiniz resim gönderebileceğiniz rss desteğiyle haberlere bakabileceğiniz bir program bunun yanı sıra coklu acılım özelliğinede sahiptir

NİMBUUZ

morange ile aynı özelliklere sahip bir programdır

BİNG

yukarıdaki iki programla aynı özelliklere sahiptir

Q MSN

Sadece msn

sadece bu program için aktivasyon kodu isterse

Not arkadaslar kusura bakmayın önüzlemeli koyamıyorum programları yinede böyle idare edinn :utan:utan:utan:utan:utan:utan

imustafapala

Üye
Ye Ri De ği L Am A Ms N Ne Re Den Yü K Leye C Ez ?

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yazma özürlümüsün yoksa varmı sende bişe dogru yaz şu yazıyı:nono:

yok sanırım okumayı yazmayı yeni öğreniyor o yüzden hecelere ayırmış 1. sınıfta okumayı yazmayı öğrenirken öyle yapardık yaaa :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

maxiburak

maxiburak

Üye
arkadaşım sen bence o telefonu önerme java programlar war yükleniyo da çok işini görmez yani symbian programlar gibi değil bende de 6288 war ama keşke n73 alsaydım çok üzülüyorum dediğim gibi programlar war bunları s40 java destek bölümüzden bulabilirsin. NEYSE paylaştığın için teşekkürler

emrefb

emrefb

Üye
bende de 6300 var tüm jar uzantılı programları fıstık gibi çalıştırıyo.sis uzantılar çalışmaz..:(

tayler

Üye
arkadaşalr ben bu sitede yeniyim ve insallh memnun kalırım benim sorum suu benim 6300 bir telefonum var ben telefonuma programa indirmek istiyorum bu telefona hangi programalrı indirebilrim ve mp4 programı da düşünüyorum yüklenebilecek programalar nelerdir ban yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden tşke drim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
arkadaşalr ben bu sitede yeniyim ve insallh memnun kalırım benim sorum suu benim 6300 bir telefonum var ben telefonuma programa indirmek istiyorum bu telefona hangi programalrı indirebilrim ve mp4 programı da düşünüyorum yüklenebilecek programalar nelerdir ban yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden tşke drim

S60 kategorisindeki uygulamaları yükleyebilirsiniz. Sitede her çeşit uygulama var.

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Evet S 40 java destekli programlar yani *jar uzantılı olanlar

maxiburak

maxiburak

Üye
ewt yüklenmediği dogru ama sitemizde s40 java destek bölümümüz war orda bikaç tane bulabilirsiniz ama diger programlar gibi değil müziği açmanız için her zaman tekrar seçmelisiniz :D anlatabildim mi ? :d:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kutsi22

Üye
6300 kullanıyorum ve cok memnunum herkesede tavsiye ediyorum

yxL

yxL

Üye
bende bir 6300 kuLLanıcsıym..bende program oLarak bitek sözLk var sorunsz çaLIşıo..bide oyunLardn tavLa,biLardo, nfs bide pgr die bi oyun var.. yükLEmk isteyn arkadaşLara tavsiye ederm ;);)

fatihtr_68

Üye
6300 bende var , programlar yükleniyor kardes.....oyunlarda.....jar uzantili

kopilbey

Üye
bendede var ama bir türlü msn açamadım ne denildiyse yaptım ama yok acılmıyor daha başka fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum yokmu şöyle hemen çalışan bi msn indirelim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

ofdoganoz

ofdoganoz

Üye
6300 nasıl program yüklüyoz?
Bende de bi tane var tema oyun falan yükleniyo ama program yükleyemedim
Biliyosanız paylaşın lütfen...

tayfunhtc

Üye
arkadaslar 6300 S40 destekli bir telefon ama program vs yüklenmediğini duydum doğrumudur kullananlar yardımcı olursa sevinirim bende bir arkadasıma önereceğim de

java program ve oyun yükleyebilirsin

Üst Alt