6300 güncelleme sorunu yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemanprensi

Üye
    Konu Sahibi
6300 güncelleme sorunu yardım!!
Arkadaşlar ben 6300 mın yazılımını yükseltmek istedim "nokia software updater"i yükledim teli bağladım gördü ve güncelleştirliyor dedi fakat yüklerken hep bi yere geliyor sonra telefonun ekranında "test mode" yazıyor ve programda "bağlı telefon algılanamadı lütfen usb kablosunu çıkarın bataryayı çıkarın tekrar deneyin" falan diye bi uyarı veriyor sonra tekrar deniyorum diyor yazılım zaten güncel ben tekrar güncelle diyorum yine aynı şey oluyor ama teli açtığımda ingilizceye dönmüş ama içindeki mesajlar ayarlar falan herşey aynı şekilde duruyor bunun olmaması lazım sonra nss programıyla türkçeye çevirdim ama sadece sürüm değişmiş herşey yine aynı yani işe yaramadı yarım yamalak bişe oldu tam olarak nasıl atarım çözümü nedir? Şimdiden tşkler...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar sorunum "26.04.2009" itibariyle "negaTive*" arkadaşım sayesinde çözülmüştür...

bymusty

Üye
aynı sorun bende de var kardeşim.

Flash attım bende.

kemanprensi

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşım sorun çözülmüştür bende sorunumu "negaTive*" arkadaşımın sayesinde çözdüm bizzat pcme müdahele ederek kendi yaptı kendisine burdan çok teşekkür ediyorum ve allah kendisinden razı olsun. "maxicep.com" ailesine çok tşkler...

bymusty

Üye
Ekliyorum kardeşim :) Teşekkürler.

Şuanda bu telefon ile ilgili sorunlarım;

1.Kulaklık taktığımda görmüyo. Ayarlardan donanımlara girince sadece şarj cihazı görünüyor.
2.Hesap makinesi yok.

kemanprensi

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşım negaTive* arkadaşım ilgeniyor sağolsun ama bende başka bi sorun daha var anlamadım telefonda mesela müzik playere giriyorum güncelle diyorum ekran birden bembeyaz oluyor ve ana menüye dönüyor tuşlar kilitli olarak ama bu herzaman olmuyor binde bir oluyor ve sadece müzik playerde değil galeride yada kamerayı açıncada bazen oluyor nerde olduğuda belli olmuyor...

bymusty

Üye
Anıla teşekkürler gerçekten (: hakkı ödenmez.

metallicem

Üye
ya 6300 ı nasıl flash ile güncellicem ya lütfen yardım :(

ibrahimkaya83

ibrahimkaya83

Üye
dılı nasıl turkçeye çevırdın acaba

osmansertbasar

Üye
arkadaşlar birisi nasıl çözüldüğü hakkında bişiler yazabilir mi?Sadece çözüldüğünü yazmışsınız.Bende aynı sorunu yaşıyorum.Hala çözemedim.

osmansertbasar

Üye
bir halta yarayacaksınız ya hepiniz kaybolursunuz.Özellikle negative adamdan bir yardım istedik nazlanıp duruyor.Hayatında belki bir kez bir halta yarayacak onda da böle dansöz gibi kıvırıyor.Sizler hasta edersiniz insanı.Uyuzlar çözüldü demek yerine ne işlem yaptında çözüldü yazsana.Nefret ediyorum sizin gibi insanlardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt