Yardım Note 4 yazılım güncelleme sorunu. Acil yardım lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

Mrtcnergin

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 yazılım güncelleme sorunu. Acil yardım lütfen !
Arkadaşlar Note 4 bir cihazım var yaklaşık bi 9 ay oldu alalı. Telefonun modeli N910H yani Türkiye cihazı değil fakat Türkiye kaydı falan her şey var. Sorunuma gelecek olursak yaklaşık 2 ay önce cihazıma root attım ve daha sonra unroot yaptım. Unroot yaptıktan sonra cihazıma gelen 5.1.1 yazılım güncellemesini yükleyemiyorum. Yazılımı indiriyorum kur diyorum cihaz kendini kapatıp kuruluma geçtiği sırada Hata diyor ve kurulum gerçekleşmeden cihazı tekrar baştan başlatıyor. Sizce ben ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen birisi yardımcı olsun. Şimdiden teşekkürler.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
telefonu hard format ile sıfırla tekrar dene olmazsa odin ile manuel kurabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Mrtcnergin

Mrtcnergin

Üye
    Konu Sahibi
Hard format derken ? Biraz daha açıklayabilir misiniz ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Hard format derken ? Biraz daha açıklayabilir misiniz ?
şimdi google a telefon modelini ardına hard format yaz detaylı anlatımı var gir uygula yedeklerini al pc ye bagla herseyi sil içindeki sonra hard format at tekrar dene

Mrtcnergin

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolasın deneyim dönüş yapacağım.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

Mrtcnergin

Üye
    Konu Sahibi
Bu hard reset olayını daha önce denedim fakat bi değişiklik olmadı. Şuan Smart Switch Pc den güncellemeyi deniyorum ve 2 gb a yakın dosya boyutu var. oysa ki telefonda indireceğim dosya boyutu 625 mb falandı.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
” Wipe date / factory reset “ seçeneğiyle mi attın formatı?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yine başarısız olursa Sammobilden stock romunu indirip odin ile kurmayı deneyin.

Mrtcnergin

Üye
    Konu Sahibi
” Wipe date / factory reset “ seçeneğiyle mi attın formatı?
evet denedim bunu. Hatta unroot yaptım baktım güncelleme hata verdi daha sonra factory reset attım ardından tekrar indirip denedim gene aynı hatayı aldım. Şuan dediğim gibi smart switch programından indiriyorum ve 2 gb dosya boyutu indiriyor.
Yine başarısız olursa Sammobilden stock romunu indirip odin ile kurmayı deneyin.
Şuan güncelleme indi ve yüklemeye geçti eğer böylede olmaz dediğinizi uygulayacağım.
Hepinize çok teşekkür ediyorum. Şuan güncellemeyi yaptı ve uygulamaları optimize ediyor.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
evet denedim bunu. Hatta unroot yaptım baktım güncelleme hata verdi daha sonra factory reset attım ardından tekrar indirip denedim gene aynı hatayı aldım. Şuan dediğim gibi smart switch programından indiriyorum ve 2 gb dosya boyutu indiriyor.

Şuan güncelleme indi ve yüklemeye geçti eğer böylede olmaz dediğinizi uygulayacağım.
Hepinize çok teşekkür ediyorum. Şuan güncellemeyi yaptı ve uygulamaları optimize ediyor.
sorunun çözüldüğüne sevindim . iyi akşamlar

locked

Üst Alt