6300 (+)Artıları ve (-)Eksileri

Sponsorlu Bağlantılar

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
6300 (+)Artıları ve (-)Eksileri
Telefon muhteşem rağbet görüyor.. Yazacaklarınız etkiliyor arkadaşlar bende alacağın fikirlerinizi dile getirin lütfen..

Sağolun..

• Beğen
Tepkiler: lord19054

Lanethead

Lanethead

Üye
8 ay kullandim ... S40 olmasi bence güzel.. hizli telefon.2 gb karti takiyosun .. dolduruyosun müzikleri programlari. bunada eywallah..Tasarima sapka cikartiyorum..hicbisey söylenmez zaten.insan elinde oynuyor resmen telefonla..Seside o incelige bence fena sayilmaz..

Eksi yönleri ; Flas yok mesela , sirf bu yüzden 6500 slide aldim.Gece cekimi hic yok!!öyle bi barda cafede los bi isikta fotograf cekmek icin hic cikartamazsin telefonu...8 ay kullandim , sarj süresi ilk 5 ay güzeldi..sonradan inanilmaz düsmeye basladi .. ( Sabah full sarjda aldigim teli , aksam 1-2 kademe düsmüs olarak görüyordum) Benim yaptigim gibi 2.gb karti takip , icine mp3leri doldurup müzik dinleyeceksen , kulakligi igrenc düzeyde.. Ama bu klasik nokia problemi .. Yani müzik dinlerken disaridaki sesleri rahat duyuyosun ...
Karsi taraflar konusurken mesela , o anda kac dakika konustugunu göremiyosun ( bence büyük eksiklik )

Genel olarak , tasarim olsun , cebimde yer kaplamasin , karizma bi tel olsun diyosan Dogru secim ;)
Ama fotograf cekmek , o igrenc kulaklikta müzik dinlemek icin Yanlis secim...

Saygilar...

Dipnot : Birde benim telefonu satmamin nedeni , telefonun ahize hoparlöründen az ses cikmasiydi.Yanimdan bi kamyon gecse , bariz karsidakini duymuyodum.Ama bu benim telden kaynaklanan bi problem olabilir.Bilemicem..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bence herseyi +

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
telefon süper valla (-) yok bayanların için süper bi telefon da erkekleri bilmem.

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
kimileri şarjı az gidiyo diyor kimileri batarya değiştirin kimileri bataryta ilk şarj edilirken 16 saati aşıcak vs..

ama kararım bu arkadaşlar yarın alıcam.

byebye1

Üye
ses vasat kamera 2 megapixel diyor ama vasat program çalıştırmıyor tek +sı görüntüsü :d ama yine hoş

cengizhan01

cengizhan01

Üye
Bende kullanıyorum.Bence herşeyi tam telefonun...:oke::oke:

nolimetangere

nolimetangere

Üye
tasarımı + ama geri kalan herşeyi çöpe at gitsin! müzik dinlemek için bile çin malı bir mp3 player 6300 a bin basar, kimse almasın nokia bu telefonu piyasadan toplasın derim ben. (Abarttım mı ne:ehe)

alper_24_mvp

alper_24_mvp

Üye
bence çok iyi bir telefon birtek eksiği flaş yok.ve symbian yok.genel olarak iyi ben yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum gayet memnunum:oke:

colll

Üye
şarj tek sorun....

yasirarslan

yasirarslan

Üye
Tek (-) tuştakımı Ekrandan daha aşağıda duruyor

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
benimde konuyu açtığım gün telefon elime geçti kullanıyorum...

tek sorun flaş ve şarj..n70 ve n serisi kullandıktan sonra bunu kullanmak başka biz azap..

bora006

bora006

Üye
Tasarım ve kullanım açısından çok güzel bir telefon ancak hoparlör sesi çok dandik, kamera berbat ama yine de telefonumu gerçekten çok severek kullanıyorum.:)

Ceyo

Üye
6300 almış olan hiç ve hiç üzülmesine gerek yok. Telefon kamerasına mp3 vs. diyecek hiç bişey yok. Eğer kullanmayı bilmiyosanız yorum yapmayın. birisi yazmış karşı tarafla konuştuğunda ne kadar konuştuğunu göstermiyo diye. Göstermez tabi çünkü ayarlardan onu açmalısın. Bilmiyosan öğren. Ayrıca telefonun kulaklığı da çok güzel. 2 GB hafıza kartı alıp içine birsürü mp3 atarsan bilgisayarın bile kafayı yer hala çalıştığına dua et. Lütfen bazı şeyleri nasıl kullanılacağını bilin. Telefonun tek ve tek sorunu şarj az gidiyo o kadar. Başka hiç bir eksisi yoktur...

msdony

msdony

Üye
6300 almış olan hiç ve hiç üzülmesine gerek yok. Telefon kamerasına mp3 vs. diyecek hiç bişey yok. Eğer kullanmayı bilmiyosanız yorum yapmayın. birisi yazmış karşı tarafla konuştuğunda ne kadar konuştuğunu göstermiyo diye. Göstermez tabi çünkü ayarlardan onu açmalısın. Bilmiyosan öğren. Ayrıca telefonun kulaklığı da çok güzel. 2 GB hafıza kartı alıp içine birsürü mp3 atarsan bilgisayarın bile kafayı yer hala çalıştığına dua et. Lütfen bazı şeyleri nasıl kullanılacağını bilin. Telefonun tek ve tek sorunu şarj az gidiyo o kadar. Başka hiç bir eksisi yoktur...

arkadaş haklı bencede güzel telefon kamerası ve müziğide güzel bi sorun var işte sybian değil yoksa gerisi gayet güzel takoz gibi n73 kullanacağıma şekili yeten 6300 kullanırım daha iyi :coold:

Lion Heart

Lion Heart

Üye
en önemli artısı: bu telefon verdiğiniz paranın son bir kuruşuna kadar hakeden bir telefon. Ve sizi asla kazıklanmış veya kandırılmış durumuna düşürmemesi...

burak9400

burak9400

Üye
bence çok iyi bir telefon birtek eksiği flaş yok.ve symbian yok.genel olarak iyi ben yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum gayet memnunum:oke:
kafayı mı yedin?s40 deniliyor bunu işletim sistemine sen galiba daha önce s60 kullanmışsın:nono:

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bütün özellikleri + mükemmel bi telefon

masternuker

Üye
:nono:ARKADAŞLAR GEÇEN SENE BABAM ALDI 6300 360 YTL ŞİMDİKİ FİYATI 400 YTL

_teqe_

_teqe_

Üye
Bence flaş en büyük ( - ) yanı. Ekran parlaklığı ve telefonun genel tasarımı süper.Gün işiığında da çok güzel fotoğraf çekiyor. Ev ortamında da gece modunu açarak çekmenizi tavsiye ederim.

Üst Alt