6280 ön camera

Sponsorlu Bağlantılar

JrSparrow

JrSparrow

Üye
bnde telefoncuya sordum sanırsam bi tek türkiyede yok 3g

cas1925

Üye
ne ***** bişeydir bu ya hani kamerayı koydunda neden böle bi özellik koymuyosun saçmalık

--------------- Ekleme ---------------

6280 ön kamerası işletim sistemi java olduğu için kullanılmıyo sadece dediğniz gibi 3G sistemi çalışıracak nokia tek hatası bu larda oluyo ne yazikki :D

benim telde symbian ama açılmıyo denemediğim şey kalmadı dediğinle alaka yok

tolga.yalcin

Üye
bnde kullanıyom telefonu ön kamera açılmıyo 3g teknolojisiyle kullanılmaya baslancak oda görüsmelrede

adem06

Üye
yardım edin arkadaşlar 6280 telim var ama batarya sorunum var şarjım fullken anında bitio ve BATARYA ZAYIF DİO ORJİNAL BATARYAM BİRDE..:mahcup:

avniaga

Üye
62 80 de on camera deil o yaa o ısık suzmesı yaa ısıga gore ekranı ayarlıyooo

REBEL_66

Üye
Ya ön kamera çalişmiyo bazı arkadaşlar bilip bilmeden konuşuyo seceneklerde nerde 2. Kamerayı kullan diyo madem bilmiyon hiç yorum yapma 6280 kullanmadın belli olay buu yaniii.......pess

mustafa603

mustafa603

Üye
arkadaslar 3g cıktı ama hala bizim teller oldugu gibi duruo ya bi yöntem bilen yokmu yada bi bilgisi olan açalım artık şu kameraları ya xD

rdvncyln

Üye
akadaslar yaptığım araştırmalarda 6280 lerin ön kamerası vga dır oda resim çekmek için değil sadece görüntülü konuşmalar içindir bulduğum alıntı:-Bir çok kişi telefonda çift kamera olduğundan daha iyi çekim yapılacağını düşünmektedir. Aslında telefonun ön tarafında bulunan VGA kamera, sadece çift yönlü görüntülü görüşmeler için kullanılmaktadır.Yani sizin video ve resim çekimi için kullandığınız kamera 1 adet 2 Megapixel'lik kameradır

qsccsq

Üye
arkadaşlar bendede wardı tlfncu bilgisayara bişeye bağladı içine programmı ne attı açıldı 2, kamera seçeneği geldi

mustafa603

mustafa603

Üye
arkadaşlar bendede wardı tlfncu bilgisayara bişeye bağladı içine programmı ne attı açıldı 2, kamera seçeneği geldi
Saçmalık... O kamera 3g için . Aynı özellik 6630dada var ön kamera şuan 3g ile konuşurken kullanıyorum

cesurbayriyeli

Üye
eger vodafonluysan video arama yap ini ön kamerasını görürsün ama 3ğ olunca dene

cesurbayriyeli

Üye
ama 7501 ararsan

66500

Üye
boş işler bunlar ön kamerayı .......... sokacaksınız

Üst Alt